Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~Białawy Głóg niezalogowany
17 sierpnia 2020r. o 20:40
To jak tam Falko będą podwyżki czy nie HAHAHA .Kiedy Bukowe ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pistacjowa Forsycja niezalogowany
17 sierpnia 2020r. o 20:54
Szpitale Wojewódzkie na Dolnym Śląsku zadłużają się w zastraszającym tempie długi przekroczyły PÓŁ MILIARDA a te nieroby w sejmie przyznali sobie 45%podwyżki .Brakuje personelu a tu proszę jeszcze wymyślili 18 tys miesięcznie dla Kornhauzer Dudy ,Żona byłego Prezydenta Komorowskiego nie otrzymywała żadnych pieniędzy i obecnie ma emeryturę 900 zł .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
17 sierpnia 2020r. o 21:17
Horus napisał(a): a od ilu to lat piszę tu o delegalizacji wszystkich partii?
o tym że kiedy powstaną nowe-bo to oczywiste że by powstały- to już bez tego skorumpowanego zepsutego ''politycznego betonu''?
od ilu to lat pisałem tu że żadnych ulg dla nikogo...żadnych ''immunitetów''

ale oczywiście ...Falco to ''komuch'' broniący starego układu ...;)

prawda skorny i qwaxy wszelkiej maści?
ale tacy jak oni właśnie będą się jarać ''zegarkami nowaka'' ale o przewałach zbynia czy oszustwach sasinów będą milczeć ...

:]

Dlatego w ramach "walki" ze starym układem latałeś z wywieszonym jęzorem zabierając podpisy poparcia na "bezpartyjnego" Trzaskowskiego.
I żeby rozwalić ten układ zagłosowałeś na bezpartyjną Szmajdzińską ;)
Coś się nie zgadza "antysystemowy" schizofreniku?? ;)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
17 sierpnia 2020r. o 22:01
qwax_ napisał(a):
Horus napisał(a): a od ilu to lat piszę tu o delegalizacji wszystkich partii?
o tym że kiedy powstaną nowe-bo to oczywiste że by powstały- to już bez tego skorumpowanego zepsutego ''politycznego betonu''?
od ilu to lat pisałem tu że żadnych ulg dla nikogo...żadnych ''immunitetów''

ale oczywiście ...Falco to ''komuch'' broniący starego układu ...;)

prawda skorny i qwaxy wszelkiej maści?
ale tacy jak oni właśnie będą się jarać ''zegarkami nowaka'' ale o przewałach zbynia czy oszustwach sasinów będą milczeć ...

:]

Dlatego w ramach "walki" ze starym układem latałeś z wywieszonym jęzorem zabierając podpisy poparcia na "bezpartyjnego" Trzaskowskiego.
I żeby rozwalić ten układ zagłosowałeś na bezpartyjną Szmajdzińską ;)
Coś się nie zgadza "antysystemowy" schizofreniku?? ;)


ja ''walczyłem z układem''?
jakim?

gościu ...sam wpieprzyłeś się w ''układ'' jakiejś tam konfederacji a innym tego odmawiasz?
twój ''układ jest lepszy niż mój''?...czyżby?

czym ty się różnisz od innych ?

wiesz co?...napiszę ci tu coś co chyba i tak do ciebie nie trafi ...
niejaki IceT. powiedział kiedyś mniej więcej to...

jak nazwać kapelę która nagrywa antysystemowe numery a później nagrywa je w systemowym studio

co ty mi więc tu pieprzysz o ''bezpartyjności''Trzaskowskiego skoro sam potuptałeś na ''bezpartyjnego '' Bosaka

i ty tu pieprzysz o czyjejś ''schizofrenii''?
a co z twoją?
bo mnie wygląda na to że ma się świetnie...:]

pooglądaj sobie teraz szkło kontaktowe...przejrzysz na oczy ...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnofioletowy Kroplik niezalogowany
17 sierpnia 2020r. o 22:28
Podsumowując... Falco chce delegalizacji partii, po czym jedną jawnie wspiera. Wszystko wina Kukiza i Konfederacji, a ajsti to zaje_isty raper jest. Falco spotkał go osobiście gdy niewalcząc z systemem opalał plecy, zmęczony zbieraniem podpisów, pod listą poparcia dla kandydata z układu politycznego A trzeba wiedzieć, ze Falco gardzi układami... gdybyście śledzili jego wpisy to byście wiedzieli, a nie wypisywali teraz głupoty.
W tle leciało szkiełko
tak minęło kolejnych 5 lat życia.

https://www.centrumdobrejterapii.pl/materialy/leczenie-schizofrenii-co-pacjent-powinien-wiedziec-o-farmakoterapii/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
17 sierpnia 2020r. o 22:44
Horus napisał(a): ale oczywiście ...Falco to ''komuch'' broniący starego układu ...;)

prawda skorny i qwaxy wszelkiej maści?


Prawda. Przecież zbierałeś podpisy na ten stary układ. : )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
17 sierpnia 2020r. o 23:46
Ja tylko nad jedną rzeczą się zastanawiam , z kim bogu jeszcze się nie pokłócił ? . Szkoda że na liście skornów i quwaksów zabrakło mojego imienia :D Bogu nie wie kto to jest Braun , nie wie kto to Michalkiewicz , panią Sochę pewnie by zwymyślał od najgorszych , wszędzie widzi kmiotów , a Konfederaci to faszyści . Każdy klecha to pedofil , a każda baba to qurwa . Jaki ten świat jest prosty w/g Janusza :D

Rację masz Ksawery , schizofrenie można leczyć , o ile się dostrzega i chce :)

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
18 sierpnia 2020r. o 6:15
~~Jasnofioletowy Kroplik napisał(a): Podsumowując... Falco chce delegalizacji partii, po czym jedną jawnie wspiera. Wszystko wina Kukiza i Konfederacji, a ajsti to zaje_isty raper jest. Falco spotkał go osobiście gdy niewalcząc z systemem opalał plecy, zmęczony zbieraniem podpisów, pod listą poparcia dla kandydata z układu politycznego A trzeba wiedzieć, ze Falco gardzi układami... gdybyście śledzili jego wpisy to byście wiedzieli, a nie wypisywali teraz głupoty.
W tle leciało szkiełko
tak minęło kolejnych 5 lat życia.

https://www.centrumdobrejterapii.pl/materialy/leczenie-schizofrenii-co-pacjent-powinien-wiedziec-o-farmakoterapii/


jak widzę kompletnie nic nie zakumałeś ...nawet tego kiedy wspomniałem o politycznym ''betonie''....

cały ten twój wpis to swoisty ''mixing ratio''

jak widzę po linku , jesteś całkiem nieźle douczony ......
z własnego doświadczenia ?

Kukiz?...to ten co powiedział-jak pójdę w politykę każdy może napluć mi w twarz?
Konfederacja?-to ci którzy jak będzie to dla nich 'wygodne'' to wejdą w UKŁAD z pis ?

:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.