Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Kasztanowa Serduszka niezalogowany
18 sierpnia 2020r. o 15:40
Poucza go Horus piszący spod tyldy :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowa Serduszka niezalogowany
18 sierpnia 2020r. o 15:44
Jak na razie Horus to nikt się nie przyznaje do ciebie :D Na szczęście E nie jest głupia i nie daje się nabrać na twoje gierki :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
18 sierpnia 2020r. o 16:22
~~Kasztanowa Serduszka napisał(a): Jak na razie Horus to nikt się nie przyznaje do ciebie :D Na szczęście E nie jest głupia i nie daje się nabrać na twoje gierki :D


No nie przesadzajmy :) Ja przyznaję się do boga . Mam wątpliwy zaszczyt znać delikwenta osobiście . Po sądach mnie włóczy za prawdę o Głupiej Papudze zamiast dać mi w pysk za Głupią Papugę . Z cieciami tak to już jest ( szacun dla panów woźnych :) ) , wydaje im się
, że pozjadali już wszystkie rozumy z OKO Press , albo TFU v enu . Marzy mi się taka chwila , kiedy Janusz nie bacząc na słabości i strach podejmie rękawicę z udeptanej ziemi i jak rycerz stanie do walki ze smokiem ... czyli z Panną . Bo jak na razie to tylko pierdzi gdzie się da , fetorem niszcząc atmosferę mojego ulubionego portalu .

I żeby nie było wątpliwości ... Głupia Papugo proszę , nie zaśmiecaj opowiadania Karoliny swymi imaginacjami . Poziomem elokwencji dziewczynie do pięt nie dorastasz ... jestem chyba ostatnim z forumowiczów , który Cię toleruje . Doceń to i uwzględnij moją prośbę ... łodpierdul się :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
18 sierpnia 2020r. o 17:15
~~Jasnofioletowy Kroplik napisał(a): Tak, wspominałeś coś o betonie, a potem pilnowałeś zbierając podpisy, żeby beton dobrze związał


Dobre. Beton w podwójnym znaczeniu dobrze tu pasuje.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ametystowa Trzmielina niezalogowany
18 sierpnia 2020r. o 17:24
~~Morelowy Liliowiec napisał(a):
~~Ametystowa Trzmielina napisał(a): Janusz Falco- Horus to człowiek toksyczny , takich ludzi najlepiej unikać , na szczęście niewielu zaraził , najbardziej żal Forsycji , był taki porządny ( znam go osobiście ) a teraz nędzna replika Januszka .

Toksyczne osoby są mistrzami w zatruwaniu życia drugiemu człowiekowi. Kryją się w rodzinach, grupach przyjaciół, w pracy i w związkach. ... Bo toksyczny człowiek, niczym emocjonalny wampir jest w stanie wyssać z Ciebie wszystkie emocje.


A czy Janusza Falco-Horusa też znasz osobiście?
Mam dziwne odczucie że to ty raczej jesteś mistrzem w zatruwaniu życia innym.
Czy nie dlatego na tym forum wszyscy się odcięli od ciebie ?
Czy nie dlatego najczęściej ci którzy niby cię bronią zaraz po tym znikają by już nie powracać?
Ile razy jeszcze przepoczwarzysz się a to w suchodrzewa albo inną trzmielinę?Nie wszyscy są tu takimi idio-ta-mi jak ty by cię nie rozpoznać


Tak znam Janusza z przed lat , bał się wszystkiego i wszystkich , prosty zakompleksiony młodzieniec , dziś starszy siwy krętacz .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Piernikowa Róża niezalogowany
18 sierpnia 2020r. o 18:32
Bolszewicy z PiSu wprowadzają kolejne podatki!

https://www.money.pl/gospodarka/podatek-od-deszczu-rzad-zmienia-ustawe-kto-i-ile-zaplaci-6544334841181825a.html

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
18 sierpnia 2020r. o 20:04
~~Ametystowa Trzmielina napisał(a):
~~Morelowy Liliowiec napisał(a):
~~Ametystowa Trzmielina napisał(a):

Tak znam Janusza z przed lat , bał się wszystkiego i wszystkich , prosty zakompleksiony młodzieniec , dziś starszy siwy krętacz .


o tak ...tym pokazałeś jak mnie znasz...hahaha
a gdybym zapytał o coś więcej?
skąd ta ''znajomość''? a czego to się niby bał?

pisz obecna ''trzmielino''...nie krępuj się ...
sam chętnie poczytam...hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowa Serduszka niezalogowany
18 sierpnia 2020r. o 20:11
Z ogólniaka :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.