Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

211
skorn
12 października 2020r. o 22:18
Że niby ta nauka to powrót PO do władzy? No to niewiele żeś sie nauczył. ; )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
12 października 2020r. o 22:21
qwax się uczy i czyta oko .press
ty teraz włącz sobie ''szkiełko''...jak ja ...

i jeszcze jedno ...jak już położysz się do snu nie zapomnij zdjąć maseczki...:]

przypominasz mi takiego jednego co ''nie chciał ale musiał'' :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
12 października 2020r. o 23:03
Horus napisał(a): qwax się uczy i czyta oko .press
ty teraz włącz sobie ''szkiełko''...jak ja ...

i jeszcze jedno ...jak już położysz się do snu nie zapomnij zdjąć maseczki...:]

przypominasz mi takiego jednego co ''nie chciał ale musiał'' :]

A gdzie ja powiedziałem, że czytam oko-press??
Filmik znalazłem na stronie Konfederacji - polecam ci, wejdź tam czasem, a dowiesz się wielu mądrych rzeczy :)
I cały czas czekam na twoją odpowiedź do zapytania w innym wątki, więc pozwolę sobie jeszcze raz tu wkleić ;)
qwax_ napisał(a):
Horus napisał(a):
to że ''prawo'' może być idiotyczne nie znaczy że masz z siebie robić idio.tę pchając się samemu pod ''topór''

Zgoda, jeśli prawo jest idiotyczne, to i tak nie zwalnia to z przestrzegania tego prawa.
Ale nie ma ŻADNEGO prawa nakazującego wszystkim noszenie maseczek!!
Takiś "mondy" od szkiełka i okoprress, a nie wiesz tego??
Podaj podstawę prawną - konkretny paragraf (konferencja prasowa ministra i komendanta policji to nie jest prawo!!) ;)


„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
12 października 2020r. o 23:05
Wchodzić na okopress, żeby oglądac filmiki z ustawek? Dzięki, ale nie.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
12 października 2020r. o 23:12
Skoro już o filmikach mowa, to "nasz" prezydent na Ukrainie wznosi banderowskie powitania

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
13 października 2020r. o 5:41
qwax_ napisał(a):
Horus napisał(a): qwax się uczy i czyta oko .press
ty teraz włącz sobie ''szkiełko''...jak ja ...

i jeszcze jedno ...jak już położysz się do snu nie zapomnij zdjąć maseczki...:]

przypominasz mi takiego jednego co ''nie chciał ale musiał'' :]

A gdzie ja powiedziałem, że czytam oko-press??
Filmik znalazłem na stronie Konfederacji


a więc ''konfederacja'' też potrafi oglądać poważne filmy...

''Czatachowa na Śląsku. Duchowny namawia, by wierni zdejmowali maseczki
- Taka moja prośba, żeby nie nosić, dla swojego zdrowia właśnie, dla swojego bezpieczeństwa. Przede wszystkim też dlatego, żeby modlić się w wolności, spokoju, z radością, a nie z maską na twarzy - mówi do wiernych duchowny. - Jak można wielbić pana Boga? Nie da się. Wszystko będzie tłumione, dźwięk będzie się wydobywał, jak jakiejś mary na cmentarzu, a nie człowieka, który wielbi w radości i wolności Pana Jezusa. Niektórzy chcą, żebyśmy wydawali z siebie jakieś pogrzebowe jęki, dlatego chcą nas tak zgasić, zniewolić, przeszkadzać nam się modlić. A my tutaj będziemy modlić się tak, jak Pan chce, a Pan chce, żebyśmy modlili się właśnie w taki sposób - przekonuje. Następnie proponuje wiernym, by korzystali z wody święconej, jeśli nie chcą nikogo zakazić. - Tutaj jest woda święcona, odkażajcie się - mówi.

Portal nto.pl ustalił, że do wiernych przemawiał o. Daniel Galus z Pustelni pw. Zesłania Ducha Św. w miejscowości Czatachowa niedaleko Częstochowy. "Udało nam się potwierdzić autentyczność nagrania, na którym słychać ojca Daniela. W sekretariacie wspólnoty dowiedzieliśmy się, że duchowny wszystko, co miał do powiedzenia w sprawie zakładania maseczek, zawarł podczas nabożeństwa" - podaje portal.

Działalność Galusa i jego wspólnoty budzi kontrowersje. Portal podaje, że 2017 r. abp Wacław Depo, metropolita Częstochowski, wydał duchownym i świeckim zakaz udziału w nabożeństwach w Czatachowej. Trzy lata wcześniej podobny komunikat wydał bp Andrzej Czaja, ordynariusz opolski. ''

teraz rozumiem dlaczego nie chcesz nosić maseczki ochronnej...

ty masz po prostu zapas ''wody święconej'' :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
13 października 2020r. o 5:58
Jawnie z ukrycia, nie raz nie dwa (jak sam twierdzisz) podważasz zasadność noszenia maseczek, ale jak jakiś ksiunc to zrobi to nagle zmienia Ci sie o 180 stopni. Gdy ktoś na forum przejawia najprostszą formę buntu (nienoszenie maseczek) to naśmiewasz się z niego. Twierdzisz że masz "swoje życie i to wszystko w doopie" ale dzień w dzień siedzisz i piszesz po kilkanaście szyderczych postów (+ to co na innych portalach, bog jeden wie ile tego jest :D )
Za rano jest żeby to ogarnąć :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
13 października 2020r. o 6:36
PIS-PO-PRL napisał(a): Jawnie z ukrycia, nie raz nie dwa (jak sam twierdzisz) podważasz zasadność noszenia maseczek, ale jak jakiś ksiunc to zrobi to nagle zmienia Ci sie o 180 stopni. Gdy ktoś na forum przejawia najprostszą formę buntu (nienoszenie maseczek) to naśmiewasz się z niego. Twierdzisz że masz "swoje życie i to wszystko w doopie" ale dzień w dzień siedzisz i piszesz po kilkanaście szyderczych postów (+ to co na innych portalach, bog jeden wie ile tego jest :D )
Za rano jest żeby to ogarnąć :D


a owszem ...podważam zasadność noszenia tych maseczek ...
tyle że w określonych miejscach i określonych sytuacjach ...

ale tego nie doczytałeś lub zapomniałeś o tym wspomnieć...;)

pamiętasz ''zakaz wchodzenia do lasu''?

a dzisiaj zakazy nie dotyczą np. parków czy plaż...więc co tu jest ''grane''?
obostrzenia mają nie dotyczyć ludzi uprawiających sport...zaraz- a rowerzyści? a biegający po ścieżkach parkowych?

gdzieś wyczytałem ze za rowerzystą może ''ciągnąć '' się chmura jego ''wyziewów'' na 6 do 8-u metrów...
z takich spraw najczęściej się ''naśmiewam''
a przy okazji z ludzi którzy do pewnych problemów podchodzą bezrefleksyjnie...
qwaksik zadaje dziecinne wręcz pytania o ''paragrafy'' nakazaujące to czy tamto ...
on nie pamięta że ten kraj już był ''rządzony'' tzw. ''dekretami'' ;)

dzisiaj nie chce nosić maseczki bo nakazuje to tylko dekret?...a co zrobi jak nakaże to uchwała?

dekrety w stanie ''wyższej konieczności'' mają moc prawną ...
a nadchodzi moim zdaniem czas stanu wyjątkowego ...
dzisiejsza ''władza'' broni się przed tym bo to niesie dla nich sporo zagrożeń ale też mogą z tego mieć swój ''zysk''

zrobią z nami co zechcą...

tak na koniec ...tej ''sesji'' :]

''Twierdzisz że masz "swoje życie i to wszystko w doopie" ale dzień w dzień siedzisz i piszesz po kilkanaście szyderczych postów (+ to co na innych portalach, bog jeden wie ile tego jest :D ) ''

bo mam to wszystko w ''dooopie'' :]
a jak myślisz ?...po ile postów pisza inni ?...mniej?...zmiana ''kwiatuszka'' to tylko maskuje ....;)
ineresuje cię gdzie piszę ?...a proszę bardzo...

oko.press (więcej czytam jak piszę )
Racjonalista ...tam często ...po kilka razy w tygodniu ...

jest jeszcze Imperium Romanum ....:)

a teraz tak jak wspomniałeś ...mam swoje życie ...forum zostawiam na kilka godzin chociaż jak już nie raz zauważyłem ,nawet jak mnie nie ma to dla wielu jestem ...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.