Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Imelin ab zarih niezalogowany
31 lipca 2017r. o 14:15
Allah Akbar
Nawet wasz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~daj Boże niezalogowany
31 lipca 2017r. o 14:23
- Poważnym zagrożeniem dla PiS-u jest sam PiS - mówi jasnowidz Krzysztof Jackowski. Zaznaczył także, że późną jesienią w Sejmie będzie duża żałoba. - Proszę pamiętać moje słowa - dodaje. Jasnowidz mówi także o protestach w Polsce, które będą przybierały na sile po wakacjach. Według niego jeszcze przed końcem roku może dojść do "nieudanego puczu". Jackowski podtrzymał też swoje słowa sprzed kilku miesięcy, że w tym roku Jarosław Kaczyński "zaniknie".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
31 lipca 2017r. o 14:27
Jackowski zbyt wiele razy się mylił. Geniusz Kaczyńskiego będzie trwał w narodzie 1000 lat!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
31 lipca 2017r. o 14:30
~~ napisał(a):
~~ napisał(a):
~~ napisał(a):
~~dane statystyczne napisał(a): POkwikiwania są daremne,PIS górą.

- normalnie , PO to bydlo 0,6% inteligencji tylko na nich bedzie glosowac , no reszty nie chce obrazac bo po ... podstawowkach i wiezniowie ... i to by bylo na tyle ... a te 0,6% to oni sami na siebie z rzadu oczywiscie ....zaglosuja .
kazdy normalny wie ,ze PO w dupie je ! :D - ciekawe co beda pisac po wyborach ... jak przegraja hahahah :D :D :D :D ...

A skąd Ty masz te rewelacje? z biuletynu PiS, bo póki co to wśród głosów na PiS ponad 55% oddali uczeni z podstawówek i gimnazjów. Proponuje zajrzeć na stronę PKW. Zresztą autor to chyba też z tych 55% się wywodzi,sądząc po stylu w jakim to napisał. Wróć do szkoły ,dobrze radzę.


- Miałeś spięcie w inkubatorze?

Ty chyba masz spięcie 24/h ,tam oprócz galarety podatnej na propagande PiS jeszcze coś zostało, Widzisz ja pomimo spięcia w inkubatorze jakoś przeżyłem i zachowałem coś o czym Wy nie macie pojęcia, samodzielne myślenie(no ale do tego trzeba mieć także mózg czego u Was dawno nie stwierdzono ,za Was myśli Kaczyński & spółka,ewentualnie przekaż z wolnego Radia Maryja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~popieram niezalogowany
31 lipca 2017r. o 14:49
~~daj Boże napisał(a): - Poważnym zagrożeniem dla PiS-u jest sam PiS - mówi jasnowidz Krzysztof Jackowski. Zaznaczył także, że późną jesienią w Sejmie będzie duża żałoba. - Proszę pamiętać moje słowa - dodaje. Jasnowidz mówi także o protestach w Polsce, które będą przybierały na sile po wakacjach. Według niego jeszcze przed końcem roku może dojść do "nieudanego puczu". Jackowski podtrzymał też swoje słowa sprzed kilku miesięcy, że w tym roku Jarosław Kaczyński "zaniknie".



pis należy obalić wszelkimi dostępnymi sposobami.
Nie wiadomo jak to się skończy ale stan obecny jest nie do zaakceptowania.
Pucz będzie na jesieni, dyktator przestanie się śmiać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
31 lipca 2017r. o 14:54
...e z po , SZOK

~~popieram napisał(a):
~~daj Boże napisał(a): - Poważnym zagrożeniem dla PiS-u jest sam PiS - mówi jasnowidz Krzysztof Jackowski. Zaznaczył także, że późną jesienią w Sejmie będzie duża żałoba. - Proszę pamiętać moje słowa - dodaje. Jasnowidz mówi także o protestach w Polsce, które będą przybierały na sile po wakacjach. Według niego jeszcze przed końcem roku może dojść do "nieudanego puczu". Jackowski podtrzymał też swoje słowa sprzed kilku miesięcy, że w tym roku Jarosław Kaczyński "zaniknie".



pis należy obalić wszelkimi dostępnymi sposobami.
Nie wiadomo jak to się skończy ale stan obecny jest nie do zaakceptowania.
Pucz będzie na jesieni, dyktator przestanie się śmiać.


:D :D :D :D :D :D :D ...Poważnym zagrożeniem dla PiS-u jest sam PiS - mówi jasnowidz Krzysztof Jackowski. :D :D :D :D :D :D
- pis należy obalić wszelkimi dostępnymi sposobami. :D :D :D :D :D :D :D
Żądana operacja nie może być wykonana na pliku z otwartą sekcją odwzorowania użytkownika. [klonowanie na żądanie] :D :D :D :D :D :D

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~-- niezalogowany
31 lipca 2017r. o 15:17
~~ napisał(a): Poparcie dla pis jest u rydzyka i tam rośnie wprost proporcjonalnie do datków na jego biznesy! A to wszystko z naszych podatków.


Nasłuchałeś się "mądrego" Pertu, to są jego wymysły. Ciekawi mnie kto finansuje Nowoczesną?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kto płaci Petru niezalogowany
31 lipca 2017r. o 15:29
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza