Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Karol niezalogowany
17 grudnia 2017r. o 11:50
~~ napisał(a):
~~Łysy napisał(a): Pamietaj ze jest nas popierajacych rzad wiecej, znacznie wiecej...

No i co z tego ,że więcej 90% to Moherowe 70 letnie babunie


I tu się mylisz. Popatrz na Marsz Niepodległości, bo to jest manifestacja poparcia dla rządu PiS, tyle nas jest.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
17 grudnia 2017r. o 12:21
~~ napisał(a):
falco napisał(a): olo ...
nie ta epoka ,nie ci ludzie ...
musi wymrzeć wszystko kojarzone z komuną i tym czymś zaraz po niej ...
nie wiem jak Ty ale np. ja czy m21 i zapewne jeszcze wielu z tu obecnych ...
taka jest prawda i tego dzisiaj się nie zmieni ...
bo jak dzisiaj coś zmieniać kiedy to ''społeczeństwo '' dzisiaj lamentuje jak to dużo zarabiają np. .posłowie a jednocześnie finansują datkami nieroba z KOD-u co to od frajerów dostał prezent ''gwiazdkowy '' -32 tysiące ...
a do roboty ...
tylko czekać jak pojawi się nowy nieszczęśliwy pokrzywdzony przez los
ten kraj się stacza zarówno przez prawicę jak i lewicę która ze społeczeństwa zrobiła już kompletnych idio.t.ów


ja mam to szczęście że sam bez niczyjej pomocy uwolniłem się od jakiejkolwiek

ideologii


Ten M21 to na Wizowie w czasach komuny robił papierkową robotę ,wiesz o co mi chodzi .
-Napisz dokładnie o jakiej papierkowej robocie piszesz a otrzymasz odpowiedź . Pośrednik Panu potrzebny ? . Dla Pana falco natomiast mam propozycję - jeżeli aż tak interesuje Pana moja osoba spotkajmy się i pogadamy np. w siedzibie Solidarności przy ul. Karpeckiej . Czekam na pozytywną odpowiedź , odmowa niemile widziana .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
17 grudnia 2017r. o 13:29
on udziela się tylko internetowo, pomijając jednorazowy epizod ze świeczką pod sądem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~KAŻDA niezalogowany
17 grudnia 2017r. o 13:38
moherowa babunia posiada PO kilku dobrze wysportowanych wnuczków.tylko zacznijcie a ......ć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Polexit niezalogowany
17 grudnia 2017r. o 14:15
M21W2 ,nie ruszaj G...... a bo śmierdzi , te tchórze potrafią tylko tu na forum społecznościowym obrażać ,a jeżeli poprosisz o konkrety brak ,i udają się te Trole Opozycyjne pod sąd płakać i świeczki palić ,niech wyją jak Syberyjskie Wilki przy pełni księżyca ,nic nie pomoże ,ten tekst od anonima o papierkowej robocie na Wizowie to prowokacja nieudacznika życiowego , niektórym zdewastowany taniej produkcji alkoholem mózg odmawia posłuszeństwa ,Falco pisze dla pisania, San Escobar wkleja dla wklejania ,TVN24 wciągnął ich w stan idiotyzmu nieodwracalnego ,cóż takie życie !!!!! Kawa na Ławę przeobraża się w Kabaret pod batutą Sławomira Neumana , a Świr Niesiol zaginął w akcji .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Polexit niezalogowany
17 grudnia 2017r. o 14:26
Jeżeli PiS wygra wybory samorządowe w Bolesławcu ,złoże projekt o przekształcenie byłych Zakładów Chemicznych Wizów w rezerwat dla obecnych opozycjonistów Bolesławieckich , tam będą mieli swój spokój , jak Indianie Ameryce .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~San Escobar niezalogowany
17 grudnia 2017r. o 15:03
WKLEJAM PRAWDĘ I WKLEJAĆ BĘDĘ.
dyskusja z pisowskimi nieudacznikami jest jak zatwardzenie
- czyli długo i nieprzyjemnie a i tak gówno z tego wychodzi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
17 grudnia 2017r. o 15:10
~~Polexit napisał(a): Jeżeli PiS wygra wybory samorządowe w Bolesławcu ,złoże projekt o przekształcenie byłych Zakładów Chemicznych Wizów w rezerwat dla obecnych opozycjonistów Bolesławieckich , tam będą mieli swój spokój , jak Indianie Ameryce .

jeszcze jeden który myśli że coś może.marzenia nie kosztują..ale pomarzyć dobra rzecz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego