Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Do restauracji z wózkiem czy bez?
~~ruda niezalogowany
21 sierpnia 2017r. o 20:24
~~madka napisał(a): Macie wszyscy sprafe w sondzie, bo to jest dyskryminacja a ja mam horon curke i mi sie nalerzy
że co nie strasz sądami bo ci się wszystko nalezy może co jeszcze za darmo na krzywy ryj tak jak ci z arizona chyba świadczenia 1407 plus alimenty rodzinne 500 plus za free a z moich podatgków idzie na twoja córke to nie sprawiedliwe jest ja cięzko pracuję po to aby taki nie rób za darmo z gopsu dostawała kase za nic za siedzenie w domu bo ma córkę chorą co mnie to obchodzi.idz do pracy a nie rzerujesz na podatnikach.żadna dyskrymininacja to nie jest kpisz czy o droge pytasz po prostu powiem pomstwe do nieba
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~madka niezalogowany
21 sierpnia 2017r. o 20:35
ja tez ciezko pracowalam. W zawoduwce na wakacjach roznosilam ulotki a potem zaszlam w cionze i juz nie pracowalam. I na swoje swiatczenia sama zapracowalam. Teraz dostaje bo mam curke i nie mam czasu na prace
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~mogem ci zobić niezalogowany
21 sierpnia 2017r. o 20:46
~~madka napisał(a): ja tez ciezko pracowalam. W zawoduwce na wakacjach roznosilam ulotki a potem zaszlam w cionze i juz nie pracowalam. I na swoje swiatczenia sama zapracowalam. Teraz dostaje bo mam curke i nie mam czasu na prace


Jak skończysz 18 lat,zrup se drugom .Bendziesz miała 1000+,ato jusz niezły grosz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~madka niezalogowany
21 sierpnia 2017r. o 20:51
Taki mam plan a tobie nic do tego. Do roboty pracowac na moje swiatczenia a nie stenkasz przed monitorem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
21 sierpnia 2017r. o 20:59
~~ruda napisał(a):
~~madka napisał(a): Macie wszyscy sprafe w sondzie, bo to jest dyskryminacja a ja mam horon curke i mi sie nalerzy
że co nie strasz sądami bo ci się wszystko nalezy może co jeszcze za darmo na krzywy ryj tak jak ci z arizona chyba świadczenia 1407 plus alimenty rodzinne 500 plus za free a z moich podatgków idzie na twoja córke to nie sprawiedliwe jest ja cięzko pracuję po to aby taki nie rób za darmo z gopsu dostawała kase za nic za siedzenie w domu bo ma córkę chorą co mnie to obchodzi.idz do pracy a nie rzerujesz na podatnikach.żadna dyskrymininacja to nie jest kpisz czy o droge pytasz po prostu powiem pomstwe do nieba


sprafa...horon...podatgki
dobra....
niech będzie pomstwa

no
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~MartaE niezalogowany
21 sierpnia 2017r. o 21:12
~~Ja napisał(a): Z jednej strony sie nie dziwie choc sama jestem matką i prosze sobie wyobrazic ze w jednyn czasie wchodza 3 matki z wozkami i co wtedy. Aniołek to nie jest wielka restauracja zeby mozna bylo wszystko pomiescic. Takze wyluzujcie mamuski bo zakaz obowiazywal tylko podczas dni ceramiki gdzue jak wszyscy wiemy ludzi w lokalach bylo full :)i nie uwazam ze to jest dyskryminacja...pozdro


"O! A gdyby tu wasz synek z grupą stuosobową odlatywał i każdy z rodziców chciałby wejść, to jaki byłby tłok, sami widzicie i nie mówcie, że nie macie synka, ..." - jedyne co mi na mysl przychodzi:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Vol niezalogowany
21 sierpnia 2017r. o 21:20
Madka Ty żeś nie zapracowalaś na te świadczenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~madka niezalogowany
21 sierpnia 2017r. o 21:22
Wystarczy ze mam curke to minsie nalerzy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.