Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Manifestacja była żartem
~~San Escobar niezalogowany
21 sierpnia 2017r. o 14:18
~~witek napisał(a): Nie mieszaj w to PiSu bo szkodzisz tylko sprawie. Ja jestem za PiSem ale Gliniada mi się bardzo podoba bo jest ponad polityką, no chyba tylko ratuszowy myśli inaczej.


ja szkodzę sprawie a Ty szkodzisz Polsce. Pis to nic dobrego i wszystkiemu są przeciwni co nie ich a sami nic nie potrafią. I tu jest podobieństwo do "tej sprawy"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~A niezalogowany
21 sierpnia 2017r. o 14:27
CHCEMY GLINIADY! !!! PANIE PREZYDENCIE CZY PAN NAS SŁUCHA? ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Flyaway niezalogowany
21 sierpnia 2017r. o 14:27
Żałosne....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~leki niezalogowany
21 sierpnia 2017r. o 14:39
Gliniada jest tańsza niż "pseudo gwiazdy" i kolory holi a przynosi zdecydowanie lepszy rozgłos
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
21 sierpnia 2017r. o 14:42
Żałosna, to była niebieska parada. Do niej mieszkańcy i turyści nie mogli dołączyć, bo nie pociapani kobaltowo i nie zapisani.
Za glinoludami każdy mógł iść w paradzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~obywatel niezalogowany
21 sierpnia 2017r. o 14:46
niedługo policja będzie sprawdzała wszystkich uczestników "parady" a "wódz" będzie patrzył czy równo maszerują.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~obywatel niezalogowany
21 sierpnia 2017r. o 14:47
~~obywatel napisał(a): niedługo policja będzie sprawdzała wszystkich uczestników "parady" a "wódz" będzie patrzył czy równo maszerują.


a pozostali będą klaskać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
21 sierpnia 2017r. o 15:19
Wspieranie problemów obywateli jest zawsze spontaniczne i bezinteresowne .

Wspieranie interesu władzy jest tylko interesowne.[img=1503321590_dqf0dvm.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza