Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Manifestacja była żartem
~~Bolesławianin niezalogowany
21 sierpnia 2017r. o 16:17
ŻENADA...!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~haha niezalogowany
21 sierpnia 2017r. o 16:20
Taki klaun myslal, mial nadzieje na zostanie prezydentem? 1000-lecia sie klania
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~óżont niezalogowany
21 sierpnia 2017r. o 16:23
Panie emem jeżeli byłeś na koncercie fan factory to widziałeś i słyszałeś jak wokalistka i kilkutysięczny tłum śpiewał bez muzyki znaną piosenkę .
Ja się bawiłem wyśmienicie !
Fun Factory porwał tłum do świetnej zabawy i nawet problem językowy nieistniał .
Panie Emem ile razy pan widział aby cała ul. Asnyka tańczyła ?
Byłem w Złotoryji ale koncert w Bolesławcu był o niebo lepszy więc nie piepszcie głupot że fan factory to "sztuczna gwiazda" a ośmieszająca manifestacja to jest hit 23bśc
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~miki niezalogowany
21 sierpnia 2017r. o 16:25
Panie Nowak nie strasz Pan sądem bo nie jesteś w stanie opatentować pomysłu - sam od kogoś to zapożyczyłeś. Nie ty pierwszy wysmarowałeś się glina na tym świecie. Do tego nie jesteś jedynym producentem masy glinianej oraz ubrań na świecie. W paradzie bierze udział społeczność Bolesławca a nie twój produkt. Wiec tylko patrzeć jak ktoś przejmie organizacje. Natomiast protest to można zorganizować pod twoja knajpą bo w godzinach nocnych co weekend tylko słychać krzyki, głośną muzykę i dźwięk zbitych butelek..... Ja to się mówi - Wolnoć Tomku w swoim domku....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomyśl zanim napiszesz niezalogowany
21 sierpnia 2017r. o 16:29
~~lysy napisał(a): Kiedy panie najmiesz profesjonalna firme do ...idolka? Ile mam jeszcze placic ze swoich podatkow na interwencje policji, karetek


Kto robi burdy na Komuny , Nowak czy klienci ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~aaa niezalogowany
21 sierpnia 2017r. o 16:38
A czyj ,,burdel' ? Nowaka czy klientow? Jak bierze kase, a nke potrafi nad nimi zapanowac to wniosek nasuwa sie sam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
21 sierpnia 2017r. o 16:58
~~óżont napisał(a): Panie emem jeżeli byłeś na koncercie fan factory to widziałeś i słyszałeś jak wokalistka i kilkutysięczny tłum śpiewał bez muzyki znaną piosenkę .
Ja się bawiłem wyśmienicie !
(...)
Panie Emem ile razy pan widział aby cała ul. Asnyka tańczyła ?


Bylem i widzialem. Kolejny artysta, ktorego szczyt kariery przypadal na lata 90 ubieglego wieku z koncertem z playbacku.
Ludzie sie bawili bo znali hity. Rownie dobrze mozna bylo pucic to ztasmy i tez by byla zabawa.
Mysle, ze boleslawiecki DJ Jegomosc rownie dobrze, jesli nie lepiej, rozbawilby tlum na Asnyka. Tylko po co stawiac na lokalne talenty, skoro mozna za 20tys sprowadzic kogos z zewnatrz? :)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~taki niezalogowany
21 sierpnia 2017r. o 16:58
Podobne nękanie pokazuje jak bardzo władca czuje się zaszczuty i niepewny. Jest to jeden z objawów paniki spowodowanej kończąca się dynastią. Wytrzymamy jeszcze troszkę, płakać nie będziemy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.