Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Selfie na dachu wieżowca
~~pinochet niezalogowany
29 sierpnia 2017r. o 15:22
dlaczego redakcja nie żąda by ukarać natychmiast ukarać właściciela budynku!!!! To jest podobna sytuacja jak z krzyżem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~O niezalogowany
29 sierpnia 2017r. o 15:36
Nie wolno chodzić po dachu?
Zabrakło jednej ważnej wiadomości - czy młodzi są lokatorami czy może chodzili po nieswoim dachu?
Jak chodzili po swoim to mamy zalążki kraju faszyzującego co nie pozwala chodzić po swoim.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mol niezalogowany
29 sierpnia 2017r. o 15:41
Kto mi zabroni chodzić po dachu, szczególnie jeśli byłbym lokatorem tego bloku. Jak wejde na drzewo w lesie to też miejscy przyjadą bo sobie moge krzywde zrobić. To moje zdrowie i mam prawo je narażać, tak jak ja tego chce.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~O niezalogowany
29 sierpnia 2017r. o 16:09
Funkcjonariusze Straży Miejskiej też narazili swoje życie bo weszli na ten sam "niebezpieczny" dach aby ocalić innych od "niebezpieczeństwa".
To karygodne.
Każdy dach jest tak budowany aby był bezpieczny bo jeżeli zbudowano by dach niebezpieczny to powinno się go przeznaczyć do rozbiórki.

A co z prawem własności? Czy funkcjonariusz może wejść bez zaproszenia na nie swój dach "bo coś sam zauważył" a nie wezwał go właściciel?
Czy można kamerować okna i wstawiać ich zdjęcie na widok publiczny?

Jeżeli funkcjonariusz zauważy siedzącego na parapecie człowieka, w jego prywatnym niebezpiecznym oknie, to czy może go sobie filmować "bo kamera ma zasięg" i czy może wkroczyć do mieszkania aby go ocalić?
Dach należy do właścicieli mieszkań i podzielony jest procentowo na lokatora, wcale nie należy do spółdzielni bo zarząd spółdzielni powołuje lokator i zarząd należy do lokatora a nie jak większość myśli że lokator należy do prezesa.
Kto pozwolił wejść Straży Miejskiej na prywatny dach??

Jeżeli będziecie na to pozwalali to kiedyś będą zaglądali do mieszkań i wkraczali z bratnią pomocą :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wojtii niezalogowany
29 sierpnia 2017r. o 18:49
Dlaczego amatorów fotografii ?. Widać ,że dziewczyna zna się na rzeczy :) .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~@@@ niezalogowany
29 sierpnia 2017r. o 22:48
Młodociani ...e-tyle w temacie

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
30 sierpnia 2017r. o 5:44
Niedlugo beda wchodzic na krzyz zeby zrobic selfie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~młoda mama niezalogowany
30 sierpnia 2017r. o 6:41
Najwyższa pora,żeby rodzice się zainteresowali swoimi dziećmi. Bo później będą płakać, że się coś stało. Jak można szkalować funkcjonariuszy,którzy być może naprawdę zapobiegli tragedii?! W głowie się nie mieści co te dzieci (bo to są jeszcze dzieci) mają za pomysły.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.