Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Nowinki techniczne. Gadżety.

10114
#alter nieaktywny
9 grudnia 2017r. o 11:01
Mirko, jutro odpowiem:)


Dopisane 09.12.2017r. o godz. 11:01:

mir.ko napisał(a): i za troche wymienisz jednostkę - nie myslales o ekranie 4k ?


Za trochę? To może kilka? 2-3 latka? Bo jak już rozmawialiśmy rynek programów nie jest wymagający, a obaj mamy silne maszyny. Kiedy pojawi się kłopot z uruchomieniem czegoś na czym mi zależy, to ten czas nadejdzie :) Tymczasem nawet w jakiejś perspektywie nie widzę tego momentu. Po analizie, stwierdzam, że zestaw wirtualny uruchomię. Ten ostatni postęp, jaki poczyniłem w kwestii monitora wystarczy mi na minimum 3 lata. Rozdzielczość 2560 x 1080 Ultra wide, wystarczy na długo, więc plany? Najpierw nowa jednostka centralna, dopiero potem się zobaczy.

A twoja linka? Robi wrażenie :) Cena też, 13,5 tysiączka? :) Do czasu stanieje.

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
12 grudnia 2017r. o 20:28
Tak tylko szkoda drogi monitor oddac tanio po 3 latach. Monit kupuje sie do 10 lat :)
Dopisane 09.12.2017r. o godz. 14:26:

Mam dwa acery 1080p. Jeden zyje juz 11 lat. Drugi hm ze 4
Dopisane 12.12.2017r. o godz. 20:28:

Teraz sie nie dziwie ze rozdawano #10# za darmo... nie skorzystałem i nie skorzystam :D

https://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=106985
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
14 grudnia 2017r. o 19:44
Mirko, to się może zmienić. Na pewno się zmieni?

Nie oprzesz się postępowi ;)

Ja nie narzekam...


Dopisane 14.12.2017r. o godz. 19:44:

Co do monitorów?

Czasami nie udaje się trzymać zasad :) Kiedy się widzi cudeńko? To się chce go mieć, i tym razem szczególnie jestem zadowolony z decyzji. A mój dotychczasowy monitor już znalazł swojego użytkownika... Kiedy kupuję coś nowego starsze sprzęty wędrują do mojej rodziny za friko... więc powiem Ci że to podwójna satysfakcja sprawić sobie super prezent, a przy okazji jeszcze komuś :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
14 grudnia 2017r. o 21:30
Dx 12 juz jest spalony. To sie nie zmieni ;). Poczekajmy na 13ty
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
14 grudnia 2017r. o 21:33
Miałem na myśli twój opór co do windy10 ;)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
14 grudnia 2017r. o 21:35
------------------------
Ja jestem pod wrażeniem dorzucenia mocnego basu do 5.0. Dzwiek rozszerzyl sie dwukrotnie. Na nowo poznaje magie ciężkiej muzy i kina
Dopisane 14.12.2017r. o godz. 21:35:

Czekam na winde 11. 10 never
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
14 grudnia 2017r. o 21:41
To z ciekawością poczekamy razem :)


Dopisane 14.12.2017r. o godz. 21:41:

ps. ciekawostka... zamówiłem i już wczoraj odebrałem żarówy led z efektem disco, reagujące na dźwięk , oraz jedną z UF... Sylwester będzie z efektami :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
14 grudnia 2017r. o 23:03
Ostatnio w dwoch filmach : straznicy gakaktyki 2 3d i dunkierce zauwazylem czeste zmiany formatu w trakcie filmu. raz 16:9 a za chwile kinowy. Niektorym 16:9 lepiej się oglada 3d. Ja wole stały kinowy.

U ciebie teraz 16:9 obcina boki co ?
Dopisane 14.12.2017r. o godz. 21:59:

Hehe widzialem je na allegro. Nie widze nic fajnego do domu ze światełek ruchomych


Dopisane 14.12.2017r. o godz. 23:03:

alter napisał(a): Miałem na myśli twój opór co do windy10 ;)


jakie są zalety zauważalne windy 10 vs 7? mówisz o postępie, slucham :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza