Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Prokurator porozmawia z Prezydentem
~~kofi anan niezalogowany
7 listopada 2017r. o 6:08
~~ napisał(a): jestem przekonany, że prezydent nie jest świadomy jaki pasztet grupa radnych z MZGK zgotowała jego przyszłemu wyborowi i kandydowaniu.


Błagam,nie rób z nas i prezydenta idioty .
Dobry car i źli bojarzy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
7 listopada 2017r. o 16:28
to prawda nasz car jarzy bo jarzy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
7 listopada 2017r. o 23:22
~~ napisał(a): to prawda nasz car jarzy bo jarzy

przykład Car Piotr "dobry" wysłał" Bojara" Bakalarza z pismem do Bolec info aby donieść mieszkańcom, że prokuratura nie ukarała prezesa za to że on stwierdził nielegalność powstałego w miejskim lesie składowiska odpadów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gospodarz niezalogowany
8 listopada 2017r. o 13:14
~~kofi anan napisał(a):
~~ napisał(a): jestem przekonany, że prezydent nie jest świadomy jaki pasztet grupa radnych z MZGK zgotowała jego przyszłemu wyborowi i kandydowaniu.


Błagam,nie rób z nas i prezydenta idioty .
Dobry car i źli bojarzy .

Znaczy się że wokół prezydenta bu .del na kółkach z MZGK.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
8 listopada 2017r. o 13:19
~~Gospodarz napisał(a):
~~kofi anan napisał(a):
~~ napisał(a): jestem przekonany, że prezydent nie jest świadomy jaki pasztet grupa radnych z MZGK zgotowała jego przyszłemu wyborowi i kandydowaniu.


Błagam,nie rób z nas i prezydenta idioty .
Dobry car i źli bojarzy .

Znaczy się że wokół prezydenta bu .del na kółkach z MZGK.

Zaraz zaraz to prezydent z prokuratorem będą rozmawiać o tym bu.delu czy pójdą razem do bu.delu???????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
8 listopada 2017r. o 16:11
- Burdel to wy tam macie Siosrty
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~kunta niezalogowany
8 listopada 2017r. o 16:48
Przypadek zagrożony jest karą pozbawienia wolności - do lat 3 i brzmi baaaardzo poważnie drodzy internauci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
8 listopada 2017r. o 19:11
a to dobre ...
porozmawia ,wypiją kawkę podpartą być może koniaczkiem a forum będzie zachodzić w głowę co z tego że ''porozmawiają '' będzie ...
ano tyle będzie co ze sprawą cmentarza ...czyli wszystko ''w porzo'' a pisanie jakiegoś Muchy ,skargi na zarząd cmentarza to nic szczególnego ,nic znaczącego ...
a sprawa jest okrutnie prosta ...
nikt z nich i każdy inny czy to z ratuszowych czy ktoś ze starostwa NIE MOŻE zostać skazany bo każdy wyrok to ELIMINACJA z życia politycznego ,zamknięcie dalszej drogi w zarządzaniu spółeczkami ,odsunięcie od ''prezesur'' czy nawet mniej istotnych instytucji społecznych czyli zamknięciem drogi do dalszej ''kariery''
dlatego żaden miejscowy prokurator nie rozwiąże a tym bardziej nie utnie istniejących w tym grajdole układów i układzików ...
przez tą trwającą tu od lat ''kadencyjność '' nie wątpię że zawiązały się tu większe lub mniejsze układy ''towarzysko -kolesiowe '' co zresztą jest do zaobserwowania w całym kraju bo ...

''ryba się psuje od głowy'' :)

gdzie ''lądują '' byli prezesi tej czy innej spółki ?
ano zostają prezesami kolejnej ...
więc co z tego że pisze się tu o tym że się spotkają ?
tak jak pisałem w jakimś temacie cmentarza że prokuratura nie stwierdzi uchybień tak i tu nic nie wyniknie ...
tytuł tematu odpowiedni...porozmawiają sobie a kto wie czy mniej więcej tak ....
- stary co możemy z tym zrobić ?
-ja mam wiedzieć ?...ty jesteś prokuratorem ...
-no tak ale jak mam ich uciszyć ?
-hmmmm...może postrasz kogoś że pociągniesz do odpowiedzialności
-a wiesz może to niezły pomysł ?

i nastanie cisza ...hahaha

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.