Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jan Russ znów szefem PiS w Bolesłacu
~~klucznick niezalogowany
3 grudnia 2017r. o 16:11
gubię się w tym gąszczu gmatwaniny i robieniu biednemu narodowi polskiemu zapracowanemu wody z muzgu w postaci kto tu rządzi,jeżeli w polsce bedzie pensja na poziomie 7500 zł dla każdego czyli od robola do dyrektora to wtedy może będzie dobrz,a póki co to nie jestem zainteresowany kto tu rządzi.polacy do boju ,trzeba rozpindolić system i walczyć o swoje,oderwijcie mordy od smartfonów i do boju,pora na porządki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
3 grudnia 2017r. o 16:26
Panowie , za PIS doszło do największego przekrętu w Bolesławcu ( plac ul. Zgorzelecka-ul. Łokietka ) do dziś siedzieliście cicho mam nadzieje że zmyjecie hańbę z tej słynącej na cały świat sprawiedliwej partii mam nadzieje że gdy nas odwiedzi Pan Jarosław Kaczyński to będzie z was dumny anie stwierdzi że lokalna organizacja jest słaby i ma wielu dezerterów pamiętajcie że BÓG HONOR I OJCZYZNA to nie siedzenie na stołkach w państwowych spółkach . Do boju , walczcie o Polskę 900F9
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
3 grudnia 2017r. o 16:27
~~G napisał(a): PiS to partia ktora chce zeby Polska byla silna : gospodarczo , militarnie etc zeby jej obywatelom zylo sie lepiej ale niektorym trudno to zrozumiec lub co gorsze nie chca silnej Polski wola zbierac szparagi u zachodniego sasiada.


Mówią, że chcą. Ale robią zupełnie coś przeciwnego. A po czynach się poznaje, a nie po słowach. PiS to socjaliści, a socjalizm nie działał i nie działa nigdzie.
Po beznadziejnym PO mamy marny PiS. I w zasadzie żadnej rozsądnej alternatywy :( .

P.S.
A propos silnej Polski - Antoni kupił już te śmigłowce, co to miały być najpóźniej do końca roku 217 kupione?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
3 grudnia 2017r. o 16:27
2017 nie 217 - sorry :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bbb niezalogowany
3 grudnia 2017r. o 16:28
A gdzie Ogrodnik kandydat na prezydenta?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Anty pis niezalogowany
3 grudnia 2017r. o 16:43
jak można przynależeć do pis?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
3 grudnia 2017r. o 16:53
~~obywatel napisał(a): nie ma się z czego cieszyć. Pis nie przynosi Polsce niczego dobrego

Nie wierzę panu Rusowi. Nie odcina się w mojej ocenie od nie których spraw i towarzystwa. Takie zdanie maja też inni. Nie można zjeść ciastka i mieć ciastko. Nie stoi się w rozkroku . Ludzie oceniają PiS po lokalnych działaczach a ja nie mam dobrego zdania. Panie Rus skupia Pan lub daje się omotać osobą ,które chcą aktualną pozycję PiS - u wykorzystać dla własnych celów. Odrzuca Pan natomiast ludzi uczciwych - dlaczego ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
3 grudnia 2017r. o 16:55
~~ napisał(a):
~~G napisał(a): PiS to partia ktora chce zeby Polska byla silna : gospodarczo , militarnie etc zeby jej obywatelom zylo sie lepiej ale niektorym trudno to zrozumiec lub co gorsze nie chca silnej Polski wola zbierac szparagi u zachodniego sasiada.


Mówią, że chcą. Ale robią zupełnie coś przeciwnego. A po czynach się poznaje, a nie po słowach. PiS to socjaliści, a socjalizm nie działał i nie działa nigdzie.
Po beznadziejnym PO mamy marny PiS. I w zasadzie żadnej rozsądnej alternatywy :( .

P.S.
A propos silnej Polski - Antoni kupił już te śmigłowce, co to miały być najpóźniej do końca roku 217 kupione?

#JPRDL ,,PiS to socjaliści, a socjalizm nie działał i nie działa nigdzie. '' co za .... piszą !!!
Wszyscy przenoszą produkcję do Polski - bo socjalizm ?
Podnoszą ratingi i prognozy gospodarcze - bo socjalizm ?
W całej europie dają na dzieci pieniądze- ale to w Polsce socjalizm ?






Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza