Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolec.Info liderem w sieci
1
emem
20 grudnia 2017r. o 17:24
:-) Spoko, nie pierwszy i nie ostatni raz ;-)

Do tej całej dyskusji muszę dodać jeszcze jedno :-)
Na przestrzeni ostatnich dwóch bardzo popularne stały wywiady Kazimierza Marczewskiego. W studiu Bolec.Info gościliśmy wiele znanych postaci!
Co więcej, wiele z tych wywiadów było cytowanych w lokalnych portalach! To dodatkowy element, który potwierdza to, że Bolec.Info jest liderem.

Raz jeszcze dzięki Wam wszystkim!

A dla tych, którzy lubią wywiady - lada moment udostępnimy osobną sekcję - w jednym miejscu wszystkie wywiady K. Marczewskiego! :-)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
20 grudnia 2017r. o 17:43
'''W studiu Bolec.Info gościliśmy wiele znanych postaci!''

a ja zapamiętałem tylko stasika ...
wiesz -tego co to ''rozczochrał '' jakąś kobietę ...

(ale o ten ''incydent'' nie zapytaliście )

a może tak po prostu wyjść na ulicę przed biuro i zaprosić kogoś z przechodniów ...
dwóch ,trzech i zadać im kilka pytań -jak się żyje ,dajesz sobie radę ,jakie msz problemy ?

spokojnych ,rodzinnych Świąt Marcin :)
przekaż życzenia swoim bliskim :)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~do falco niezalogowany
20 grudnia 2017r. o 17:55
falco napisał(a): '''W studiu Bolec.Info gościliśmy wiele znanych postaci!''

a ja zapamiętałem tylko stasika ...
wiesz -tego co to ''rozczochrał '' jakąś kobietę ...

(ale o ten ''incydent'' nie zapytaliście )

a może tak po prostu wyjść na ulicę przed biuro i zaprosić kogoś z przechodniów ...
dwóch ,trzech i zadać im kilka pytań -jak się żyje ,dajesz sobie radę ,jakie msz problemy ?

spokojnych ,rodzinnych Świąt Marcin :)
przekaż życzenia swoim bliskim :)


Zauwazyles falco ze usuneli z informacji kilka rzeczy bo podobobno ankieta byla przeprowadzona na kilkunastu osobach a nie na jak wczesniej pisali na kilkuset?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
20 grudnia 2017r. o 17:58
falco napisał(a): '''W studiu Bolec.Info gościliśmy wiele znanych postaci!''


Oj bylo wielu :-)
Starosty akurat nie pamietam, ale to pewnie dlatego ze juz odchodzi na emeryture polityczna z pare miesiecy

falco napisał(a):
a może tak po prostu wyjść na ulicę przed biuro i zaprosić kogoś z przechodniów ...
dwóch ,trzech i zadać im kilka pytań -jak się żyje ,dajesz sobie radę ,jakie msz problemy ?


Byliśmy ;-) Wprawdzie nie przed biurem, a w rynku, ale pytaliśmy - i to nie tak dawno. Zerknij tutaj: https://www.bolec.info/index.php?op=informacje&news=18241

;-)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
20 grudnia 2017r. o 18:55
zerknąłem na wyrywkowe kilka stron i to mnie urzekło ...hahaha



kc 30 lipca 2017r. o 20:10



kc
Już teraz tak ważną dla Ciebie ilość wejść nabija Ci głównie niezbyt rozgarnięty falco i tyldy, które ciągnie na ogonie. Marna perspektywa.

a Ty na przekór tej 'marnej perspektywie ' masz dalej ten portal

ludzie przychodzą i odchodzą ,odejdzie kiedyś i falco ...
nic na to nie poradzę ...hahaha


Zmoderowano 20.12.2017 godz.18:58 - powód: korekta cytowania (moderator)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
20 grudnia 2017r. o 22:14
Głupi się urodziłeś i głupi umrzesz, to jest dopiero marna perspektywa.

Tłumaczyłam Ci tłumoku już nie raz jak się cytuje kogoś, nie przypisuj mi swoich bzdur.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
21 grudnia 2017r. o 7:48
ale jest perspektywa.......i to Jest najważniejsze kc:)

hahaha:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
21 grudnia 2017r. o 14:20
:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.