Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

węgiel kamienny zmieszany z miałem?

~~Gość niezalogowany
18 grudnia 2017r. o 5:34
Może bolec info zrobiło by ranking,ankietę składów węgla
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
18 grudnia 2017r. o 8:10
~~Gość napisał(a): Może bolec info zrobiło by ranking,ankietę składów węgla



i poda ceny przy okazji
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
18 grudnia 2017r. o 13:46
~~ napisał(a):
~~Gość napisał(a): Może bolec info zrobiło by ranking,ankietę składów węgla



i poda ceny przy okazji



i dowiezie pod wskazany adres.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~:-) niezalogowany
18 grudnia 2017r. o 14:11
i zapłaci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wanda niezalogowany
18 grudnia 2017r. o 18:27
Dlaczego wszystkie składy opałowe, zamiast węgla wciskają nam węgiel, bardzo mocno, mieszany z miałem ???/ Kupiłam w workach w ciepłowni, koło Tesco, Gdy się otwiera worek, wyglada dobrze, ale już jak sie worek, przewróci, aby wysypać wegiel TRAGEDIA, Gdy się takim węglem pali , dokładając, do pieca , automatycznie, gaśnie ogień przysypany badziewiem !!!!---- a nie węglem !!! W pomieszc zeniu , brud i smród !!!!! Podobnie, częstująna, Kościuszki. Może ktoś wie, gdzie można, kupić dobry węgiel ??????? Dlaczego nikt, nie sprawda, tych składów ???? Wolno- amerykanka !!! Robią, co im się podoba !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~M21W2 z Ocic niezalogowany
18 grudnia 2017r. o 19:05
~~Wanda napisał(a): Dlaczego wszystkie składy opałowe, zamiast węgla wciskają nam węgiel, bardzo mocno, mieszany z miałem ???/ Kupiłam w workach w ciepłowni, koło Tesco, Gdy się otwiera worek, wyglada dobrze, ale już jak sie worek, przewróci, aby wysypać wegiel TRAGEDIA, Gdy się takim węglem pali , dokładając, do pieca , automatycznie, gaśnie ogień przysypany badziewiem !!!!---- a nie węglem !!! W pomieszc zeniu , brud i smród !!!!! Podobnie, częstująna, Kościuszki. Może ktoś wie, gdzie można, kupić dobry węgiel ??????? Dlaczego nikt, nie sprawda, tych składów ???? Wolno- amerykanka !!! Robią, co im się podoba !!!


Niemożliwe ! Polak -katolik nie oszukuje.To musi ruski wengiel ,jak nic zemsta W.Putina.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~. niezalogowany
18 grudnia 2017r. o 20:16
To się wszystko składa w całość. Kiedyś był lepszy węgiel, o wiele.wiecej ludzi nim paliło i nikt nie widział smogu.
Teraz wciskają nam gòwno, pali się byle czym i to nam zakazuja palenia weglem, zamiast wziąć się za jego jakość. Po raz kolejny potwierdza się powiedzenie, że ryba psuje się od głowy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
18 grudnia 2017r. o 20:41
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza