Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Życzenia bolesławieckiego PiS
~~danuta niezalogowany
22 grudnia 2017r. o 20:04
~~Jadwiga napisał(a): Niech Najświętsza Panienka czuwa nad Panem i całym Pis-em.Błogosławieństwa Bożego dla Jarosława i wszystkich dobrych ludzi.



Nie mieszaj PiS-u i Jarosława z dobrymi ludźmi !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
22 grudnia 2017r. o 20:35
Najlepsze moim życzeniem jest abyśmy zapomnieli o PiS i zakłamanych pis- dziel-cach. Na pohybel z nimi!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~T niezalogowany
22 grudnia 2017r. o 21:11
Przeciez ty falco jestes obrazem biednego czlowieka. Starzec ktoremu sie wydaje ze jest merytoryczny a kultury osobistej jak i wiedzy niema. To pisanie na wszystkich forach i tematach bolca pokazuje jaki jestes. Szkoda mi ciebie. Tak naprawde szkoda. Jak ten Scooroge z opowiesci wigilijnej. Zycze ci takiej przemiany bo gdy zagladam na bolca i widze twoj avatar i teksty to na wymioty mnie bierze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
22 grudnia 2017r. o 21:27
ale czy ja cię powstrzymuję ?
wymiotuj ...
:)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
22 grudnia 2017r. o 21:33
Każdy pan powinien być dobry dla swojego kota-i amen500
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~katolik niezalogowany
22 grudnia 2017r. o 21:42
obłuda!!! udziela Komunii Świętej a w życiu swoje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
22 grudnia 2017r. o 22:06
~~katolik napisał(a): obłuda!!! udziela Komunii Świętej a w życiu swoje.
Jestem pewien, że nie potrafiłbyś podać, o co Ci chodzi z tym "a w życiu swoje". Byle tylko podjudzać przeciwko p. Janowi i PIS-owi, żadnych argumentów, dokładnie jak ci pod sądem, byle ujadać, ale o czym...?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11922
#Poirytowany nieaktywny
22 grudnia 2017r. o 22:25
Darujcie sobie życzenia, przynajmniej tyle zróbcie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza