Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Rejestr pedofilów upubliczniony! Sprawdź swoją okolicę!

~~szczeniaki sami prowokują niezalogowany
2 stycznia 2018r. o 18:45
Falco ,pisz .Wal tych zakłamańców po rogach .Piękny widok jak się katolicy wkur....ją gdy piszesz o księżach pedofilach. Normalnie atakujesz ich kościół .Faryzeusze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~M21 z Ocic niezalogowany
2 stycznia 2018r. o 18:53
,,Stanisław Piotrowicz działał w PZPR i będąc prokuratorem oskarżał działacza "Solidarności" z Jasła. W rodzinnych stronach parlamentarzysty w kontekście jego życiorysu mówi się jednak o czymś jeszcze – o kontrowersyjnej postawie w jednej ze spraw prowadzonych już po upadku komuny. W 2001 roku to właśnie Piotrowicz, wówczas szef Prokuratury Rejonowej w Krośnie, oczyścił z zarzutów księdza pedofila z Tylawy. Stwierdził, że ksiądz dotykał dotykał dziewczynki, bo miał "zdolności bioenergoterapeutyczne"… Trzeba było przeniesienia sprawy do innej prokuratury, by do sądu trafił w końcu akt oskarżenia.''

Stasiek to taki święty człowiek ,demokrata ,prawy i sprawiedliwy. Nasz PISowiec.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wyzwolone suki niezalogowany
2 stycznia 2018r. o 19:21
niewiele szczekały gdy dochodziło do molestowania w gw,bo jak się lewactwo dopuszcza to wolno?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
2 stycznia 2018r. o 19:27
~~szczeniaki sami prowokują napisał(a): Falco ,pisz .Wal tych zakłamańców po rogach .Piękny widok jak się katolicy wkur....ją gdy piszesz o księżach pedofilach. Normalnie atakujesz ich kościół .Faryzeusze.


mnie bardziej interesują urzędnicy tego Kościoła ...
ich pazerność ,obłuda i fałsz ...
to że znajdują naiwnych którzy wierzą im bezkrytycznie to w tym wszystkim jest swoistą ''szopką '' nie jakąś ''bożonarodzeniową '' a całoroczną ...


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ero niezalogowany
2 stycznia 2018r. o 19:28
Tak czytam te posty i jestem przerażony. Kim trzeba być żeby bronić zwyrodnialców niszczących życie najbardziej bezbronnych ludzi.........dzieci a często nawet gwałcą już noworodki. Kim trzeba być żeby dawać tym bydlętom jakiekolwiek prawa.
Resocjalizacja??? Ileż to razy się słyszy że wyszedł i znów skrzywdził czyjeś dziecko.
Ja chcę wiedzieć czy mój sąsiad nie jest zagrożeniem dla moich dzieci. Ogólnie uważam że każde świadomie popełnione przestępstwo powinno być upublicznione bo jeżeli ktoś decyduje się na popełnienie przestępstwa powinien się liczyć z tym że jak wpadnie to wszyscy sąsiedzi będą wiedzieć że jest złodziejem lub mordercą.
Więzienie więzieniem ale najlepszą karą jest wykluczenie społeczne i ten wstyd.
I jeszcze raz napisze: nikt nigdy mnie nie przekona że pedofil lub morderca ma jakieś prawa społeczne.................dla mnie nie mają
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
2 stycznia 2018r. o 19:31
zgoda ...
pedofil i morderca
zgoda :)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ewa niezalogowany
2 stycznia 2018r. o 19:58
Falco, a ciebie ci "naiwni" twoi rodzice nie posłali przypadkiem do Pierwszej Komunii ŚW. ? Nie byłeś przypadkiem u Bierzmowania? Twoja Babcia, którą tak mile wspominasz nie chodziła do Kościoła?. Krytykując innych, napisz coś o sobie i swoich przodkach. ewa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
2 stycznia 2018r. o 20:00
falco bardzo rozgoryczony i zawiedziony - w rejestrze nie ma księży, a przecież dla niego pedofil = sukienkowy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.