Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Rejestr pedofilów upubliczniony! Sprawdź swoją okolicę!

18442
PIS-PO-PRL
2 stycznia 2018r. o 20:06
~~ napisał(a): falco bardzo rozgoryczony i zawiedziony - w rejestrze nie ma księży, a przecież dla niego pedofil = sukienkowy


Skoro ludzie chcą wiedzieć, kogo mają za sąsiada, to może warto też wiedzieć kogo się ma za proboszcza?

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
2 stycznia 2018r. o 20:10
Ewo :)
posłano mnie
dobrze piszesz -posłano ;)
nie bardzo przypominam sobie gdzie to mogłem chwalić swoją babcię ale skoro tak piszesz to być może ...

a ten drugi wpis jest bez pokrycia bo zapewne nie zauważyłeś anonimku że są dwa rejestry ...
publiczny i ten drugi ...
tam już nie ma raczej szans na zalogowanie ...
próbowałeś ? ;)

dlaczego w tym publicznym po wpisaniu pewnych nazwisk dziwny napis ''brak wyników '' ?

to kosmiczny pokaz hipokryzji zbynia ''zera'' z.

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~X niezalogowany
2 stycznia 2018r. o 20:16
Falco nie udzielaj sie tu. Prosze admina o zablokowanie mu mozliwosci pisania w tym temacie. Ten typ zasmieca cale to forum.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
2 stycznia 2018r. o 20:18
pisz ,pisz ...
:)

Ks. Tomasz G. z parafii Przemienienia Pańskiego w Brzozowie (archidiecezja przemyska ), prawomocnie skazany na 5 lat więzienia za stosunki płciowe z dziewczynkami będącymi jeszcze dziećmi ( "Choroby dziecięce" - "FiM" 47 / 2008 ).


Ks. Roman B., zakonnik z Towarzystwa Chrystusowego dla Polonii Zagranicznej, skazany 19 marca 2010 r. w pierwszej instancji na 4,5 roku więzienia za wielomiesięczne wykorzystywanie seksualne swojej uczennicy, mającej w chwili inicjacji zaledwie 13 lat ( "Nałożnica Chrystusowca" - "FiM" 28 / 2008 ).

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ewa niezalogowany
2 stycznia 2018r. o 20:22
Falco. Czyli przyznajesz, że Twoi rodzice też byli naiwniakami. A skoro tak to nie ubliżaj Im i innym osobom wierzącym praktykującym. ewa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
2 stycznia 2018r. o 20:28
a gdzie ja komus ubliżam ...
mój ojciec był wierzącym bo był wychowywany w przemyskim ,do dzisiaj ostoją katolicyzmu
matka do dzisiaj jest wierzącą ...typowy obraz ''mohera'' i nie traktuj tego jako obelgi dla niej bo wiem co piszę ;)
nie mam najmniejszych zamiarów ubliżać katolikom ale ''katoli'' zawsze i wszędzie będę obśmiewał ...
za wierzenia o których sami niewiele wiedzą i za hipokryzję która nawet w tym temacie jest tak jaskrawa ...
:)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~do falco niezalogowany
2 stycznia 2018r. o 20:32
falco napisał(a):
mnie bardziej interesują urzędnicy tego Kościoła ...
ich pazerność ,obłuda i fałsz ...
to że znajdują naiwnych którzy wierzą im bezkrytycznie to w tym wszystkim jest swoistą ''szopką '' nie jakąś ''bożonarodzeniową '' a całoroczną ...

Jesteś taki kozak to walcz poza forum, ale widać, że chodzisz obekupczyny i poza forum nosa nie wychylasz.
Wszyscy wiedzą jak jest i nie musisz tu nikomu tego przedstawiać. Masz parcie jak PanM.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
2 stycznia 2018r. o 20:39
no to są pedzie kościelni w wykazie czy nie Krótko.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.