Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W samo południe - NA ŻYWO
~~Falco niezalogowany
13 stycznia 2018r. o 19:48
Było by inaczej gdybyście pilnowali porządku i kultury wypowiedzi
Benek (przepraszam za tą poufałość)nadal zastanawiam się dlaczego nie powracacie do starego systemu
I proszę nie pisz mi o ustawie o " ochronie danych " bo wiesz że to bzdura
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
13 stycznia 2018r. o 20:03
~~Falco napisał(a): Było by inaczej gdybyście pilnowali porządku i kultury wypowiedzi
Benek (przepraszam za tą poufałość)nadal zastanawiam się dlaczego nie powracacie do starego systemu
I proszę nie pisz mi o ustawie o " ochronie danych " bo wiesz że to bzdura


Jakiego starego systemu? Jak "nie powracamy"?

Powracamy!
Jest jedna partia, jeden wódz, media państwowe mówią głosem partii, wkrótce będą nim mówić sądy, prezydent to figurant a policja wynosi z manifestacji Frasyniuka. PRL pełną gębą : )

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Falco niezalogowany
13 stycznia 2018r. o 20:11
Ty patrzysz szeroko ja odrobinę zawężam
Wiesz o czym piszę i wiesz że na wielu tu obecnych wymusiło by pewną samokontrolę
Kiedyś Marcin zachęcał do rejestracji nowych użytkowników dzisiaj się nie odważy
Odpowiedź dlaczego ,znajdziesz codziennie na forum w każdym bez wyjątku temacie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
13 stycznia 2018r. o 20:17
Bernard napisał(a):
~~Falco napisał(a): Było by inaczej gdybyście pilnowali porządku i kultury wypowiedzi
Benek (przepraszam za tą poufałość)nadal zastanawiam się dlaczego nie powracacie do starego systemu
I proszę nie pisz mi o ustawie o " ochronie danych " bo wiesz że to bzdura


Jakiego starego systemu? Jak "nie powracamy"?

Powracamy!
Jest jedna partia, jeden wódz, media państwowe mówią głosem partii, wkrótce będą nim mówić sądy, prezydent to figurant a policja wynosi z manifestacji Frasyniuka. PRL pełną gębą : )


wyniosła go jak tylko najłagodniej na świcie można było :) z wielką dbałością byle by go tylko coś tam nie uskwarzyło :) chyba to się udał,o o czym świadczy uśmiech usuwanego "obrońcy demokracji"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
13 stycznia 2018r. o 20:22
popatrz gerard jak to się robi w twoich demokracjach... naprawdę nie ma z czego brać przykładu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
13 stycznia 2018r. o 20:25
~~Falco napisał(a): Ty patrzysz szeroko ja odrobinę zawężam
Wiesz o czym piszę i wiesz że na wielu tu obecnych wymusiło by pewną samokontrolę
Kiedyś Marcin zachęcał do rejestracji nowych użytkowników dzisiaj się nie odważy
Odpowiedź dlaczego ,znajdziesz codziennie na forum w każdym bez wyjątku temacie :)



Ale o co ci chodzi?

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Falco niezalogowany
13 stycznia 2018r. o 20:26
Masz rację
Na dzień dzisiejszy nie ma
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
13 stycznia 2018r. o 20:42
Bernard, szacunek nalezy okazywac wszystkim.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza