Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Tor motocrossowy przy Warszawskiej?
~Ognistoczerwona Surfinia niezalogowany
28 stycznia 2018r. o 23:34
Co tu dużo pisać marchewkowy to następny internetowy wiraszka pół chu.a pół ptaszka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ognistoczerwona Surfinia niezalogowany
29 stycznia 2018r. o 7:50
A marchewkowy co milczy napewno musiał oddać komputer sąsiadowi i nie ma jak się pruć na forum szkoda mi patola
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ognistoczerwona Surfinia niezalogowany
29 stycznia 2018r. o 7:52
No gdzie właśnie ten marchewkowy rynsztokowiec widać kto laptopa musiał oddac parol w ryj dmuchany
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ognistoczerwona Surfinia niezalogowany
29 stycznia 2018r. o 7:52
A marchewkowy co milczy napewno musiał oddać komputer sąsiadowi i nie ma jak się pruć na forum szkoda mi patola
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoruda Rogownica niezalogowany
29 stycznia 2018r. o 8:25
Myślę że to świetna lokalna inicjatywa.
Od dawna marzył mi się tor motocrossowy w centrum miasta.
W końcu będzie gdzie quadem pojeździć bez konieczności robienia zbędnych kilometrów.
BRAWO!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zzieleniała Smagliczka niezalogowany
29 stycznia 2018r. o 9:54
Już jestem. Nie miałem czasu pisać, bo całą noc posuwałem twoją starą :p
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielononiebieski Jałowiec niezalogowany
29 stycznia 2018r. o 15:04
No to możecie odtrąbić kolejny sukces. Zdaje się że połatali te dziury. Jakiś wibrator tam dziś hałasował.
Tylko trochę szkoda tego toru motocrossowego w centrum miasta. A tak się cieszyłem ze nie będę musiał quadem do lasu śmigać :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ognistoczerwona Surfinia niezalogowany
29 stycznia 2018r. o 15:06
A co twoja już posunięta przez cała Arizonę i cie biednego nie chce wpuścić szkoda
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.