Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Władysław Frasyniuk zakuty w kajdany
~~Szarobiały Chmiel niezalogowany
14 lutego 2018r. o 19:58
Ha Ha Ha :P
Platformersy przegrywają
Następny w kolejce:
H.G.Waltz
D.Tysk
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobiały Chmiel niezalogowany
14 lutego 2018r. o 19:58
Ha Ha Ha :P
Platformersy przegrywają
Następny w kolejce:
H.G.Waltz
D.Tysk
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowy Driakiew niezalogowany
14 lutego 2018r. o 20:10
Najpierw, żeby była jasność:
- nie głosowałem na PIS,
- nie będę głosować na PIS,
- mam w głębo.. du... program 500+ bo jest coś totalnie idiotycznego,
- a wogóle nigdy nie zagłosuję na PIS bo przedewszytkim jest to partia mocno lewicowa, czyli taka co to uważa, rolą PAŃSTWA jest dać ciemnej tuszczy kawał kiełbasy, wczasy i np 500+ i dobry sylwester z elpasito i wtedy ta tłuszcza będzie szczęśliwa.

ale...

należy jednak uszanować wybór Polaków. I jeśli ktoś kocha i szanuje demokrację to powinien to rozumieć. Ja tak szczerze to tej demokracji nienawidzę bo nigdy nie wierzyłem w świat w której panuje dyktatura większej głupiej części społeczeństwa. Ale jednak żyjemy w tej zas..nej demokracji i kto nie szanuje demokratycznie wybranego rządu... nawet tak głupiego jak PIS ... to znaczy, że jeszcze bardziej nienawidzi demokracji odemnie.

Zatem Pan Frasyniuk powinien zaakceptować, że żyje w najgłupszym ustroju tego świata. On zresztą siedział w więzieniu za walkę o ten ...ny ustrój.
A teraz skoro żyje w tym ustroju to niech się podporządkuje mu posłusznie.
I za to, że uderzył policjanta powinien według mnie siedzieć, albo zapłacić przynajmniej solidną karę finansową czy choćby w czynie społecznym wyczyścić kilka kibli w centrum Wrocławia.

Pogódź się Panie Frasyniuk, że Polacy wybrali PIS !!! Ja już się pogodziłem godzinę po jego wybraniu!
Pogódź się Pan z tym, że pańscy koledzy z PO to byli tacy maksymalni poparań..y, że nawet PIS ich już pokonał w wyborach. Bo oni przynajmiej nie wpuścili do tego wspaniałego kraju terrorystów, jak chciała to zrobiła ta niemiecka partia.
Pogódź się Pan! chyba walczył Pan o demokrację!

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malachitowy Cypryśnik niezalogowany
14 lutego 2018r. o 20:23
do Kasztanowy Driakiew:
a z jakiej racji grzywne czy sprzatanie kibli? za czynna napasc na fukcjonariusza są inne kary przewidziane w kodeksie KK :
Art. 222

§ 1. Kto narusza nietykalność cielesną funkcjonariusza publicznego lub osoby do pomocy mu przybranej podczas lub w związku z pełnieniem obowiązków służbowych, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 3.
i żadne sprzatanie nie wchodzi w rachubę ,jako jedyna kara .To nie jest jakaś święta krowa.A bohater też z niego jak z koziej d...y trąba
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Konopny Lędźwian niezalogowany
14 lutego 2018r. o 21:15
Czy bohater czy nie mało mnie obchodzi ale potrafił się ustawić
Solidarność mu w tym pomogła jak każdemu że szczytów
A reszta ? Reszta to " ofiary" stojące nadal przy taśmach montażowych czy tokarkach
Popatrzcie na dzisiejsze związki .Popatrzcie na Dudę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Barwinkowy Liliowiec niezalogowany
14 lutego 2018r. o 21:29
Mujborze, Władek okazał się być zwykłym obywatelem, równym reszcie społeczeństwa, wobec którego prawo działa tak samo jak względem innych ludzi!
To jest skandal! Jak tak można ludzi równo traktować?!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cyklamenowy Dziurawiec niezalogowany
14 lutego 2018r. o 21:47
~~Barwinkowy Liliowiec napisał(a): Mujborze, Władek okazał się być zwykłym obywatelem, równym reszcie społeczeństwa, wobec którego prawo działa tak samo jak względem innych ludzi!
To jest skandal! Jak tak można ludzi równo traktować?!


Dlaczego tych co nieśli transparenty i krzyczeli ksenofobiczne hasła nie wyciągnięto z pochodu i nie wezwano do prokuratury. Jak równi wobec prawa to wszyscy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cyklamenowy Dziurawiec niezalogowany
14 lutego 2018r. o 21:53
A za zdradzieckie mordy, kanalie itd ...... Gdzie była prokuratura?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego