Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Centrum Amazon w Okmianach
~~Ołowianoszara Katalpa 27 lutego 2018r. o 22:42
Więcej tam zarobicie, niż u pierwszego lepszego prywaciarza, nie wspominając o socjalu...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
klucznick 28 lutego 2018r. o 11:54
~~Kremowy Gajowiec napisał(a):
~Płomiennoruda Jodła napisał(a): I znowu jakiś zachodni kapitał inwestuje u nas w obozy pracy, i zaś urząd pracy będzie pisał o niskiej stopie bezrobocia a jałomurzene za wynagrodzenie znów będzie na porządku dziennym.Zagraniczny kapitał bo polskich przedsiębiorców nie stać na zrobienie czegoś dużego od podstaw, niech się ludzie cieszą że jakakolwiek praca będzie, i to blisko takiej ilości wiosek że rowerem będą mogli ludzie dojeżdżać bo komunikacja zbiorowa to kpina a jeździć codziennie do któregoś z miast to duży wydatek.
Z drugiej strony już współczuję działowi kadr nowej firmy, będą musieli się użerać z nowymi pracownikami których będzie brak, przynajmniej tych dobrych...
ukaińcy do roboty przyjadą ,przy okazji pare naczep rozwalą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kremowy Gajowiec 28 lutego 2018r. o 13:12
Przyjdą do pracy, będą pracować, zarabiać, a nasi rodacy zaczną znowu pi...przyć że zabierają im, Polakom! pracę, którą na wstępie wzgardzili. Tak samo jest w Anglii, narzekają rdzenni mieszkańcy że Polacy zabierają im pracę, a po prostu do takich robót jak chodzą to Brytole nawet nie splamią się w takiej branży i za taką płacę. A później jak muszą iść do pracy a nie nadają się bez kwalifikacji i zostaje im tylko to i się zaczyna lament.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowy Pomidor 2 marca 2018r. o 10:10
Jedyne państwo z byłego bloku wschodniego co wysprzedało prawie cały przemysł polski,nawet ten modernizowany ostatnio z funduszu europejskiego PKP-Energetyka a inwestycję w 20% trzeba spłacić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zazieleniała Czubatka 2 marca 2018r. o 22:43
Obóz pracy. Poczytajcie opinie Amazon wroclaw to gorsze od Baderu czy Toyoty w Wykrotach...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawy Agrest 29 marca 2018r. o 18:48
Nie czytajcie bzdur o obozach pracy na WRO2 bo to brednie sa jak ktos myslal ze przyjdzie do Amazonu i bedzie lezal na dupie, a 10ego wpadnie mu hajs to tak wypisuje pozniej w internecie.

Amazon WRO5 IXD bedzie w Okmianach na pewno i to dobra praca w cieplym z dobrym socialem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtopomarańczowa Malwa 29 czerwca 2018r. o 15:33
Podobno rozpoczęto rekrutację .Czy ktoś coś wie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Lawendowoniebieski Kroplik 5 września 2018r. o 13:14
Czy ktoś ma jakieś informacje na temat rekrutacji w Okmianach? Od kiedy, gdzie, w jaki sposób można składać aplikacje?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.