Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
CIRCLE K w Osłej:
~~Piernikowy Winorośl niezalogowany
3 marca 2018r. o 21:46
~~Brązowawożółty Śniedek napisał(a):
~~Miedziany Fiołek napisał(a):
~~Jasnopomarańczowy Grab napisał(a): ale niektórzy mają zryty beret.(topienie marzanny złe , juwenalia złe , noc świętojańska zła, diabeł jest od zarania świata ,ale to nie po katolicku) dajcie sobie na wstrzymanie.


Czy rozumiesz co to są archetypy i jakie jest ich znaczenie? Czy wiesz, jak twój mózg działa w oparciu o symbole i rozumiesz psychologiczne znaczenie archetypów? Czy wiesz, że o ten sam model opiera się reklama i propaganda?
Czy czytałeś na przykład "Psychologię archetypów" Junga?
Jak nie, to znaczy, że wypowiadasz się na temat, o którym nic nie wiesz. Czynią tak ludzie, którzy mają zryty beret - objawem klinicznym zrytego beretu jest wypowiadanie kategorycznych sądów na temat, o którym nie ma się zielonego pojęcia.
A może wiesz co chciała firma przekazać klientom poprzez symbolikę diabelską
przy uruchamianiu nowej działalności? To napisz, bo ja jestem tego bardzo ciekaw.


Chcieli przekazać, że mają diabelsko dobre paliwo :D Mnie to chwyta :) Nie czytaj już przyjacielu tej literatury tylko zasuwaj prosto do psychiatry ;)


Jak jesteś chwycony, to twój problem. Mnie chwyta dobre i tanie paliwo.
Diablice sprzedające paliwo nie chwytają mnie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowawożółty Śniedek niezalogowany
3 marca 2018r. o 21:55
A sama nazwa Circle już jest mocno podejrzana :D Toż to symbol prawie diabelski. Do pełni zła brakuje tylko...... hello kitty!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Piwna Aronia niezalogowany
4 marca 2018r. o 8:52
Po uważnym przeczytaniu niektórych wpisów, w końcu zrozumiałem dlaczego w Bolesławcu zlokalizowano tak ogromny kompleks szpitala psychiatrycznego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cyklamenowy Dziurawiec niezalogowany
4 marca 2018r. o 9:05
~~Piwna Aronia napisał(a): Po uważnym przeczytaniu niektórych wpisów, w końcu zrozumiałem dlaczego w Bolesławcu zlokalizowano tak ogromny kompleks szpitala psychiatrycznego.


Masz 100 procentową rację!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnofioletowy Kielichowiec niezalogowany
4 marca 2018r. o 9:32
Car Gromadki na zdjęciu bez mikrofonu? Dziwne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawobrązowa Róża niezalogowany
4 marca 2018r. o 9:34
~~Cyklamenowy Dziurawiec napisał(a):
~~Piwna Aronia napisał(a): Po uważnym przeczytaniu niektórych wpisów, w końcu zrozumiałem dlaczego w Bolesławcu zlokalizowano tak ogromny kompleks szpitala psychiatrycznego.


Masz 100 procentową rację!


To ciemnogród i zacofanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Piwna Aronia niezalogowany
4 marca 2018r. o 11:16
To jest fajna, klimatyczna Stacja. Fakt, że paliwo nie najtańsze ale jest ono świetnej jakości. Natomiast tania jest zawsze wymiana walut w kantorach na Stacji i wiele rzeczy w sklepie SPAR
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szarawozielony Fasolnik niezalogowany
4 marca 2018r. o 14:57
Zdjecie głowne jak z burdelu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza