Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Komendant zaprasza
~Śliwkowa Kolkwicja niezalogowany
7 marca 2018r. o 15:44
Mają tam już porządne komputery, czy dalej prawie nic.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Żółty Miłorząb niezalogowany
7 marca 2018r. o 15:50
Na jednym z portali informacyjnych napisali że kasjerki w biedronce wiecej zarabiaja niz funkcjonariusze policji to gdzie wy ludzi znajdziecie to pracy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawoczerwony Bluszczyk niezalogowany
7 marca 2018r. o 16:55
pokażą policjanci paralizatory? Pokaż, jak ich uzywają?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Sczerniały Ognik niezalogowany
7 marca 2018r. o 17:00
Współczuję Panie Komendancie:( złe czasy dla policji... Życzę wytrwałości.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kolorowa Miesiącznica niezalogowany
7 marca 2018r. o 17:09
Ja bym chciał służyć w ,,drogówce" i zapitalać nową BMW, wlepiać mandaty, karać i na nic nie patrzeć. Szkoda że mam dobrze płatną pracę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Złocistozielony Bratek niezalogowany
8 marca 2018r. o 9:14
Byłem na takim spotkaniu w rozmowie z kadrowymi odrazu zrezygnowałem cytuje jedna z tych pan proszę nie przerywać ja teraz mówię brak kultury osobistej i wielkie zmęczenie praca - ale promocja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Modra Truskawka niezalogowany
8 marca 2018r. o 10:36
Haha, nie tylko kadrowe są tak nieuprzejme. Cytując słowa komendanta na jednej z odpraw usłyszeliśmy, że jak się nie podoba to bezrobocie w Bolesławcu jest niskie i możemy sobie poszukać innej pracy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudawa Imperata niezalogowany
8 marca 2018r. o 10:56
Trzeba być desperatem, żeby wstąpić do Policji kiedy rynek pracy daje tyle możliwości.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza