Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Parzyce z płaczem żegnają okręgówkę?
~~Terakotowy Pomidor niezalogowany
19 marca 2018r. o 21:38
~Różowoczerwony Gajowiec napisał(a): Udowadniać możecie swoją głupotę a czy wogule jest ktoś chętny do prowadzenia tego klubu?98
Jak na razie to dzięki Panom Prezesom nie ma co prowadzić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognistoczerwona Sosna niezalogowany
19 marca 2018r. o 21:44
~~Ceglasta Godecja napisał(a): Teraz ja czekam na zebranie w Parzycach związane z klubem TS zaprosimy radną która stoi twardo za prezesami z Parzyc udowodnimy kto ma racie , czyj jest klub szejka czy miał być Parzyc i dla Parzyc. To ja jeden z grubych po 40ce


Jakie zebranie i gdzie? Nie macie sali i podobno każde wynajęcie kosztuje 500 zł. Nie marnujcie pieniędzy. Chyba że organizatorzy sami zapłacą z własnej kieszeni.

A radna ma rację, że stoi za prezesami bo widzi kto tu coś niszczy, a kto coś usiłuje zbudować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowawy Modrzew niezalogowany
19 marca 2018r. o 21:48
~~Ceglasta Godecja napisał(a): Teraz ja czekam na zebranie w Parzycach związane z klubem TS zaprosimy radną która stoi twardo za prezesami z Parzyc udowodnimy kto ma racie , czyj jest klub szejka czy miał być Parzyc i dla Parzyc. To ja jeden z grubych po 40ce

Skoro ten klub miał być Parzyc i dla Parzyc to dlaczego nawet w B i A klasie grało dwóch w porywach trzech z Parzyc . Z tego co widać ani jedni ani drudzy nie mają racji. .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Oranżowa Kobea niezalogowany
19 marca 2018r. o 21:58
Oczywiście że ma służyć społeczności lokalnej i służył 70 procent wioski popierała ten klub a zawodników z wioski i tak było tylko 3 procent od dziesięciu lat w Parzycach nigdy nie było swoich do grania ???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnożółta Runianka niezalogowany
19 marca 2018r. o 22:04
To jak popierał 70 %", to 30 % kasy dostali z gminy, na resztę składka a radna może oddać pierwsza dietę a sołtyska pensję
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Oranżowa Kobea niezalogowany
19 marca 2018r. o 22:10
Taki tekst to mogła wymyśleć tylko jedna osoba z Parzyc bez odbioru
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Perłowoszary Sundaville niezalogowany
19 marca 2018r. o 22:22
Jak Ts grał w b klasie zawodnikami z parzyc byli
Krzyśko,Rzeźwicki,2x Mucek,Szymański,Pławiak,Michalski,3x Ostrowski,Kapusta,Kusy,2xMiechurski,2x Szajwaj,Engel,Marzec,Oleksiak,Rutyna,Moczydlak,Góralewski,oczywiście skład się zmieniał jedni odchodzili inni przychodzili,ale w tamtym okresie spoza gminy był tylko 1 zawodnik,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Oranżowa Kobea niezalogowany
19 marca 2018r. o 22:31
Aakurat Ci ludzie to grali na przelomie tych 20 lat istnienia klubu ja też ich pamiętam pisać to ty śobie możesz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza