Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dzisiaj dzień bez mięsa
~~Beżowobrązowa Dynia niezalogowany
22 marca 2018r. o 8:53
PIS-PO-PRL napisał(a):

myślmy, to nie będziemy musieli łykać ideologii... żadnych :)Dopisane 21.03.2018r. o godz.


I o to mi właśnie chodziło. Używajmy własnego rozumu. Nie dajmy sobie wmówić głupot, powtarzanych choćby i milion razy. Szanujmy też innych ludzi i ich poglądy. Nie próbujmy na siłę ich zmieniać. Każdy ma prawo do swoich przekonań i odrębności. Jeśli jednak będzie próbował przekonywać że jego inność jest jedynym, słusznym sposobem na życie to będzie tylko lewakiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
22 marca 2018r. o 8:58
~~Beżowobrązowa Dynia napisał(a):
PIS-PO-PRL napisał(a):

myślmy, to nie będziemy musieli łykać ideologii... żadnych :)Dopisane 21.03.2018r. o godz.


I o to mi właśnie chodziło. Używajmy własnego rozumu. Nie dajmy sobie wmówić głupot, powtarzanych choćby i milion razy. Szanujmy też innych ludzi i ich poglądy. Nie próbujmy na siłę ich zmieniać. Każdy ma prawo do swoich przekonań i odrębności. Jeśli jednak będzie próbował przekonywać że jego inność jest jedynym, słusznym sposobem na życie to będzie tylko lewakiem.


albo prawakiem : )

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Beżowobrązowa Dynia niezalogowany
22 marca 2018r. o 9:00
Bernard napisał(a):

albo prawakiem : )

Bernard, chyba Cię zacznę szanować ;)
Bardzo inteligentna riposta. Szacun!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
22 marca 2018r. o 9:28
~~Beżowobrązowa Dynia napisał(a):
PIS-PO-PRL napisał(a):

myślmy, to nie będziemy musieli łykać ideologii... żadnych :)Dopisane 21.03.2018r. o godz.


I o to mi właśnie chodziło. Używajmy własnego rozumu. Nie dajmy sobie wmówić głupot, powtarzanych choćby i milion razy. Szanujmy też innych ludzi i ich poglądy. Nie próbujmy na siłę ich zmieniać. Każdy ma prawo do swoich przekonań i odrębności. Jeśli jednak będzie próbował przekonywać że jego inność jest jedynym, słusznym sposobem na życie to będzie tylko lewakiem.


Przecież to Ty zarzuciłeś mi, że łykam jakąś ideologie. Czemu? bo miałem inne zdanie?. I kiedy "przypimpałem" się do Twojego talerza? Ja tylko miałem swoje zdanie, a przypisano mi złe intencje. Nie doszukuj się wszędzie lewactwa to dyskusja o schabowych nie zejdzie do absurdalnie głupiego poziomu. Ale To taka moda chyba, że wszędzie trzeba walczyć z lewactwem. Minie i ona jak wszystkie inne :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Beżowobrązowa Dynia niezalogowany
22 marca 2018r. o 9:35
Nie minie.
Lewactwo to nie zbiór poglądów a raczej chęć siłowego narzucania swoich poglądów innym. A rewolucjoniści byli, są i będą. Najważniejsze to używać własnego rozumu i nie dać się im sprowadzić na manowce.
Jak słusznie zauważył Bernard, lewaków mamy i po prawicy i po lewicy ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaropopielaty Zawciąg niezalogowany
22 marca 2018r. o 9:57
Chyba nie zrozumiałeś, co napisałem. Pokazuję pewnie fakty, z których powinno się wyciągać wnioski.
Zresztą Twoja wypowiedź jest bardzo symptomatyczna i charakterystyczna dla
Rozumiem, że zabicie kurczaka jest dla Ciebie cierpieniem nie do zniesienia. A może i zjedzenie zapłodnionego jajka (takie rozważania są na stornach wegańskich). A ponieważ państwo prawnie jako osobę uznaje dziecko po urodzeniu to zabicie dziecka nie jest problemem,
Przeciw takiej właśnie logice, powszechnej wśród wegan, protestuję zaznaczając po prostu, że moim zdaniem to czysta głupota,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaropopielaty Zawciąg niezalogowany
22 marca 2018r. o 10:02
Post wyżej był @B
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Beżowobrązowa Dynia niezalogowany
22 marca 2018r. o 10:06
PRL, chciałbym Cię przeprosić. Źle Cię oceniłem. Wziąłem Cię za produkt taniej propagandy. Nie czytałem uważnie tego co pisałeś, a Twoje przekonania, jak wynika z tego co piszesz, są wynikiem Twoich własnych, głębokich przemyśleń.
Tak wielu jest wśród nas takich, którzy łatwo dają sobą manipulować, że aż boli na to patrzeć.
Twoja postawa jak widać, nie jest wynikiem manipulacji. Jeszcze raz Cię przepraszam. Jednak jednocześnie przestrzegam. Lewacy chętnie przejmują różne idee. Nie daj się im omamić i przypadkiem nie wychodź na ich manifestację z transparentem "Mięsożercy to mordercy", bo wtedy już niczym się od nich nie będziesz różnił.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.