Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dzisiaj dzień bez mięsa
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
22 marca 2018r. o 11:16
~~Beżowobrązowa Dynia napisał(a): PRL, chciałbym Cię przeprosić. Źle Cię oceniłem. Wziąłem Cię za produkt taniej propagandy. Nie czytałem uważnie tego co pisałeś, a Twoje przekonania, jak wynika z tego co piszesz, są wynikiem Twoich własnych, głębokich przemyśleń.
Tak wielu jest wśród nas takich, którzy łatwo dają sobą manipulować, że aż boli na to patrzeć.
Twoja postawa jak widać, nie jest wynikiem manipulacji. Jeszcze raz Cię przepraszam. Jednak jednocześnie przestrzegam. Lewacy chętnie przejmują różne idee. Nie daj się im omamić i przypadkiem nie wychodź na ich manifestację z transparentem "Mięsożercy to mordercy", bo wtedy już niczym się od nich nie będziesz różnił.


Dokładnie :) Dobro , które zaczyna walczyć ze złem , przestaje być dobrem .

No niestety , jeszcze nie jesteśmy na tym pułapie rozwoju , aby praną się żywić . Ponoć są tacy we Wszechświecie . My nie. Idę zrobić schaboszczaka :D

Kolego Dynio , czy jestem lewakiem , bo lubię schabowego z kapustą i ziemniaczkami ?

Jak wiadomo o gustach się nie dyskutuje , ale dręczy mnie to pytanie czy lewakiem jestem , bo komuchem z całą pewnością . Niejednokrotnie na Bolcu się deklarowałem :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
22 marca 2018r. o 12:32
~~Beżowobrązowa Dynia napisał(a): PRL, chciałbym Cię przeprosić. Źle Cię oceniłem. Wziąłem Cię za produkt taniej propagandy. Nie czytałem uważnie tego co pisałeś, a Twoje przekonania, jak wynika z tego co piszesz, są wynikiem Twoich własnych, głębokich przemyśleń.
Tak wielu jest wśród nas takich, którzy łatwo dają sobą manipulować, że aż boli na to patrzeć.
Twoja postawa jak widać, nie jest wynikiem manipulacji. Jeszcze raz Cię przepraszam. Jednak jednocześnie przestrzegam. Lewacy chętnie przejmują różne idee. Nie daj się im omamić i przypadkiem nie wychodź na ich manifestację z transparentem "Mięsożercy to mordercy", bo wtedy już niczym się od nich nie będziesz różnił.


ale ja nie czuję się urażony. Tylko sam widzisz do czego to wszystko prowadzi. Zamiast skupić się na rozmówcy, to skupiamy się na dziwnych ideologiach. Już wystarczająco PISowcy i PeOwcy nas skłócili. Jak skłócą nas jeszcze lewacy i prawacy to nie wróżę nam świetlanej przyszłości. A najgorsze jest to, że wypranych z mózgu lewaków i prawaków przybywa. Być może źle robię stojąc z boku, ale gdy już się to prawactwo i lewactwo wzajemnie powybija, będę miał w ch_j miejsca żeby zasiać marchewkę :D

a, że pojawiła się Pannazdzieckiem to na szybko uknuję teorię spiskową ;)
Są grupy, którym ewidentnie jest na rękę, że podchodzimy do siebie jak pies do jeża i naszym ulubionym zajęciem stają się internetowe kłótnie. Bo coraz mniej chodzi tu o merytoryczny spór, a coraz częściej o zwykłe mordobicie. Jak już się pobijemy, to uznają nas za zagrożenie dla ładu i porządku. Zaobrączkują, opieczętują, czipa w dupsko wszczepią i powiedzą, że teraz jesteśmy bezpieczni :D


PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
22 marca 2018r. o 12:55
PeErElu ... :D Ty jesteś z tej samej gliny ulepiony , co ja :D Szacun. Z tym wszczepianiem , to bym się tak jednak nie spieszył :D Ja rozumiem , że wiesz czym jest NWO , ale w necie chodzą słuchy , że głupkom nic z tego nie wyjdzie. W coś trzeba wierzyć :)

A wracając do Kolegi Dyni ... nie wszyscy potrafią powiedzieć mea culpa , a Kolega Dynia potrafi :) Szacun :)

Oczywiście masz absolutną rację zez internotowimi klutniamiu :D Myślę sobie , że to efekt nauczania gimnazjalnego , czyli masowa produkcja i. diotów , co widać m.innymi na portalu Bolec info :)

Chyba za bardzo popieprzyłem te schabowe , albo posoliłem , trzeba będzie po piwo polecieć :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Beżowobrązowa Dynia niezalogowany
22 marca 2018r. o 13:42
PIS-PO-PRL napisał(a): ale ja nie czuję się urażony. Tylko sam widzisz do czego to wszystko prowadzi. Zamiast skupić się na rozmówcy, to skupiamy się na dziwnych ideologiach.

Masz rację. Chaba za bardzo wziąłem sobie do serca nauki batiuszki Dzierżyńskiego - że lepiej dziesięciu niewinnych powiesić niżby jeden winny miał się ostać ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
22 marca 2018r. o 16:19
Na NWO generalnie się nie znam. Coś tam obejrzałem, ale mój mózg jeszcze tego wszystkiego nie potrafi ogarnąć :D Natomiast potrafię ogarnąć to, że wszyscy politycy to zboczeńcy i gdy już dopadną się do władzy, to za wszelką cenę muszą nas podglądać, kontrolować i mówić co jest dobre a co złe. Czip w dupsku im to tylko ułatwi. Chociaż jak przed momentem policzyłem ilość czipów w kartach, dokumentach i innych urządzeniach nadawczo-odbiorczo-szpiegujących to ten w dupsku może okazać się zbędny

i tak mi się przypomniało, że zapomniałem zaczipować psa... ale, że mój pies to buntownik, to chyba mu daruję :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miętowy Narcyz niezalogowany
22 marca 2018r. o 17:53
Taka ciekawostka o ideologii celebrytów :)
http://www.plotek.pl/plotek/7,154063,23173944,wyszkoni-na-okladce-magazynu-dla-wegetarian-w-tym-samym-czasie.html#Z_MTstream

Taka dzisiaj moda - nie jem mięsa. Czyżbyśmy mieli celebrytów w Bolcu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnozielony Mamutowiec niezalogowany
22 marca 2018r. o 19:24
Po przeanalizowaniu wszystkich wypowiedzi postanowiłem przejść na frutrianizm
https://pl.wikipedia.org/wiki/Frutarianizm
Nie mogę więcej znieść cierpienia marchewki i sałaty. Nie zdawałem sobie z tego sprawy - wybacz marchweko :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
22 marca 2018r. o 19:41
~~Brunatnozielony Mamutowiec napisał(a): Po przeanalizowaniu wszystkich wypowiedzi postanowiłem przejść na frutrianizm
https://pl.wikipedia.org/wiki/Frutarianizm
Nie mogę więcej znieść cierpienia marchewki i sałaty. Nie zdawałem sobie z tego sprawy - wybacz marchweko :(


:D :D :D No to pozostaje tylko prana ... jak sobie przypomnę ostatnio zjedzoną cebulę i ząbek czosnku ... to mam wrażenie , że dostanę trzeciego zawału ... chociaż już komór w sercu brak :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza