Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Policja znowu poucza
~Ultramarynowa Celozja niezalogowany
5 kwietnia 2018r. o 17:44
może zamiast mandatu umawia sie na spotnanie jakos policja kolo rossmanu nie daje pouczeń tylko mandat 400zl za parkowanie w muejscu gdzie nawet nie ma znaku zakazu parkowania moze ktos to wytlumaczy a może mlode dupy robia sieke z muzgu y dlatego dostaja tylko pouczenie zalosne y smieszne to postepowanie a może to rodzina lub krewni policjanta i dla tego tylko jest pouczenie bo jak wystawi mandat swemu lepiej obcemu do krec .. 400 zl na poprawe humoru a gdzie znak zakazu???????????????????? gratulacje

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Starozłota Forsycja niezalogowany
5 kwietnia 2018r. o 17:51
No przecież Policja jest od tego, aby Nam pomagać a nie dopierdalać. Przecież płacimy im za to.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Żółta Brzoza niezalogowany
5 kwietnia 2018r. o 19:31
Kolega bądź koleżanka 2 posty wyżej to tak pierwsze mózgu ortografia się kłania
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Chabrowy Groszek niezalogowany
5 kwietnia 2018r. o 19:42
Jaki artykuł, takie posty. Napisane, że "nie kara się" zamiast nie karze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawożółta Czubatka niezalogowany
5 kwietnia 2018r. o 21:28
Posłuchajcie wszyscy którzy wypowiadacie się co do tego zdarzenia... Jestem kierowcą, auta które stoi w środku na zdjęciu i wiem najlepiej co się stało, a wy pozjadaliście wszystkie rozumy i siedząc przed komputerami osądzacie, łącznie z tym że powinniśmy być ukarani za to że wezwaliśmy policję...
Auto, które stoi pierwsze w kolumnie wymusiło nagłe hamowanie na mnie i na pani która stoi za mną i uderzyła w moje auto. Pan przed nami postanowił raptownie zahamować na 3 metry przed pasami dla pieszych i wysadzić z samochodu swoje dziecko do szkoły, kiedy obok ma potężny parking, na którym w tym momencie mógłby zaparkować tirem... postanowił inaczej... Mi udało się zatrzymać tuż za nim, natomiast pani za mną wpadła w poślizg i na hamulcu doleciała do mnie, uderzając w moje auto. Ruch o tej porze przed szkołą jest duży i oślepiało mocno słońce. Z tego co ja wiem od policjanta, kierowca który wysadzał dziecko z auta przed nami popełnił wykroczenie i został ukarany mandatem. To tyle dla wszystkich najmądrzejszych...
Uważajcie na drodze a nie przy kompie, jutro to wam może ktoś raptownie zahamować w miejscu niedozwolonym tuż przed nosem...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rudy Berberys niezalogowany
5 kwietnia 2018r. o 22:10
https://wiadomosci.wp.pl/policjant-z-radomia-poprosil-o-zwolnienie-ze-sluzby-nie-dal-rady-dluzej-pompowac-statystyk-6237957423925377a


Brawo za odważną decyzję
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karminowy Żółwik niezalogowany
5 kwietnia 2018r. o 23:05
"Frustracja na tle płac doprowadziła do tego, że warszawscy policjanci rozpoczęli protest, polegający na niewypisywaniu mandatów kierowcom. Zatrzymanym udzielali jedynie pouczenia. Miał to być sygnał dla szefów, którzy dobrze zarabiają i jednocześnie chcą się wykazywać w statystykach.
Choć policja zaprzecza istnieniu norm mandatowych, afery w sprawie wyrabiania statystyk ujawniane są już w całej Polsce. Na przykład funkcjonariusze drogówki w województwie śląskim mają wystawiać 1 mandat na każde 10 kilometrów przejechanych radiowozem - ujawnił ostatnio Dziennik Zachodni"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowata Pelargonia niezalogowany
6 kwietnia 2018r. o 6:10
Daja mandaty zle ,pouczaja zle ,To moze idzcie do pracy w Policji i zrobcie jak chcecie,Mysle ze u was byloby prawo piesci na pierwszym miejscu,Drobna stluczka i piesci poszlby w ruch,Milego dnia panowie kierowcy,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza