Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kim jest pani na zdjęciu?
6979
E
8 kwietnia 2018r. o 18:29
~Jasnoszary Miłek napisał(a): Dlaczego ma oddać? Przecież nie ukradła. Znalazła .znalezione nie kradzione Większość osób zrobiło by to samo a udają swietych

Rozumiem, że gdyby chodziło o twój telefon, to reagowałbyś/ reagowałabyś w ten sam sposób?

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
8 kwietnia 2018r. o 18:50
~~Błękitnozielony Ognik napisał(a):
~Piwna Scewola napisał(a): Wyglada jak babcia co sprzedaje czasem jajka supermaketowe mowiac ze wiejskie, pod Lidlem lub Biedronka na Chrobrego. Takie pierwsze skojarzenie...

Dokładnie , bardzo podobna . Mieszka na ul.Leśnej obok przedszkola "Kraina Marzeń" . Ogród w granitach ,ogrodzenia kute , rolety, markizy. Ciekawe gdzie te kury trzyma , ale codziennie wyjeżdża z domu swoim "wózeczkiem" kroić naiwniaków .


Z tą panią to tak poważnie? zawsze piątaka jej daję. Czyli robiła mnie w jajo? Parę dni temu o mężu alkoholiku mi opowiadała pod kauflandem. Całkiem przekonywująca była. Jak nie menele oszuści, to starsze panie kętaczki :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Migdałowa Kolczurka niezalogowany
8 kwietnia 2018r. o 18:52
To moja babcia! Babciu co ty zrobiłaś teraz policja cie szuka uważaj !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnozielony Ogórecznik niezalogowany
8 kwietnia 2018r. o 19:14
Znalazłam kiedyś telefon w biedronce. Chciałam zadzwonić na ostatni wybierany nr (aby ustalić właściciela) ale był zablokowany. Pani chyba szybko się zorientowała że zgubiła i zadzwoniła ,,do siebie". Odebrałam i poinformowałam gdzie może odebrać telefon, ale się Pani ucieszyła :)) Mi też było miło :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnobiały Niecierpek niezalogowany
8 kwietnia 2018r. o 20:29
PIS-PO-PRL napisał(a):
~~Błękitnozielony Ognik napisał(a):
~Piwna Scewola napisał(a): Wyglada jak babcia co sprzedaje czasem jajka supermaketowe mowiac ze wiejskie, pod Lidlem lub Biedronka na Chrobrego. Takie pierwsze skojarzenie...

Dokładnie , bardzo podobna . Mieszka na ul.Leśnej obok przedszkola "Kraina Marzeń" . Ogród w granitach ,ogrodzenia kute , rolety, markizy. Ciekawe gdzie te kury trzyma , ale codziennie wyjeżdża z domu swoim "wózeczkiem" kroić naiwniaków .


Z tą panią to tak poważnie? zawsze piątaka jej daję. Czyli robiła mnie w jajo? Parę dni temu o mężu alkoholiku mi opowiadała pod kauflandem. Całkiem przekonywująca była. Jak nie menele oszuści, to starsze panie kętaczki :D


Po prostu ją życie nauczyło. Jak będziesz miał tyle lat co ona, też będziesz taki cwany i umiał ludzi cyganić. Jak człowiek się nasłucha i napatrzy jak na samej górze kradną i kombinują , począwszy od samorządów i dalej (nagrody nie wiadomo za co itd...) a ty bidujesz naiwniaku, to tak się zastanawia, dlaczego to ja mam być uczciwy i naiwny skoro wkoło wszędzie złodziejstwo? Człowiek sam nie wie kiedy się zmienia a im starszy tym gorszy , cwańszy i bardziej tym przesiąknięty. Umie się uśmiechać jak trzeba, ponarzekać i wzbudzić zaufanie a w głowie już kombinuje jak Cie wydymać. Czasem się słyszy, że gdzieś tam wydymali babcie czy dziadka metodą na wnuczka na 100 czy 200 tys. zł. To powiedzcie mi skąd taka Babcia czy Dziadek ma taką kasę tak od ręki ? z renciny bidnej?
A wkoło pewnie płacze, ze ledwo koniec z końcem itd...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Butelkowy Rabarbar niezalogowany
8 kwietnia 2018r. o 20:59
Jaki człowiek za młodu, taki i na starość.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rumiana Fortegilla niezalogowany
8 kwietnia 2018r. o 21:26
Widząc zdjęcie też miałam pierwsze skojarzenie ,ze to ta starsza pani od jajek.
A jeżeli o nią chodzi to kroi ludzi na tych jajkach od przynajmniej 3 lat.Kiedyś brała odpady z fermy. Swoich kur na pewno nie ma. Swój handelek prowadzi również m.in. w Lubaniu. Starszy wiek nie jest wytłumaczeniem jej bezczelności. Kiedyś byłam świadkiem jak młodej kobiecie z niemowlakiem zachwalała swoje "wiejskie" świeżutkie jajeczka w sam raz dla dziecka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szara Karagana niezalogowany
8 kwietnia 2018r. o 21:33
Ale się na Pani zawzięliście - to Jej wina iż ciemniakom sprzedaje ?
Jak to sądy w Polsce mówią , nie wina tego kto oszukuje lecz tego kto się dał oszukać !!!! Patrz ROZTARGNIONY SĘDZIA !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza