Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kobieta burmistrzem Nowogrodźca?
~~Szarobura Calibrachoa niezalogowany
26 lipca 2018r. o 23:10
~~Kasztankowy Kasztanowiec napisał(a): Na Boga .wytłumaczcie mi jak miałem pierwszeństwo gdy wyjeżdżałem z podporządkowanej ?
Drobne otarcie kosztuje 16 tysi .
Pinokio jeździ po wioskach ,macie jaja aby go o to zapytać ?
Dajcie znać co odpowiedział ,będzie hak na milicję .

Pytanie kto tak naprawdę jechał tym służbowym autem w dniu wolnym od pracy o 3 rano ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zszarzały Floks niezalogowany
27 lipca 2018r. o 9:27
KTO ZAPŁACI ZA HEKTOLITRY WYLEWANEJ WODY Z HYDRANTU NA BOISKO W MILIKOWIE ??? WŁADZ NIE OBCHODZI, ŻE MAMY SUSZĘ ???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Orzechowa Forsycja niezalogowany
27 lipca 2018r. o 11:01
~~Zszarzały Floks napisał(a): KTO ZAPŁACI ZA HEKTOLITRY WYLEWANEJ WODY Z HYDRANTU NA BOISKO W MILIKOWIE ??? WŁADZ NIE OBCHODZI, ŻE MAMY SUSZĘ ???


Wczoraj w piątek o 18,30 lali wodę na tą murawę na boisku w Milikowie. Kto zapłaci za zużytą wodę?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Orzechowa Forsycja niezalogowany
27 lipca 2018r. o 11:07
~~Orzechowa Forsycja napisał(a):
~~Zszarzały Floks napisał(a): KTO ZAPŁACI ZA HEKTOLITRY WYLEWANEJ WODY Z HYDRANTU NA BOISKO W MILIKOWIE ??? WŁADZ NIE OBCHODZI, ŻE MAMY SUSZĘ ???


Wczoraj w piątek o 18,30 lali wodę na tą murawę na boisku w Milikowie. Kto zapłaci za zużytą wodę?

Wczoraj - czyli w czwartek. Sorki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szarawy Rdest niezalogowany
27 lipca 2018r. o 18:15
Jak chcesz to możesz zapłacić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szafranowy Brokuł niezalogowany
27 lipca 2018r. o 19:17
~Szarawy Rdest napisał(a): Jak chcesz to możesz zapłacić


Nie pyskuj. Od dawna wiemy co o nas myślisz, Ale już niedługo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szarawy Rdest niezalogowany
27 lipca 2018r. o 19:39
Przepraszam, to nie jest pyskowanie. Widzę, że zwykły mieszkaniec nie może się już wypowiadać na tych forach, bo od razu traktowany jest z góry. Nie wiem skąd u was tyle nienawiści....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowoczerwony Sit niezalogowany
27 lipca 2018r. o 21:36
~Szarawy Rdest napisał(a): Przepraszam, to nie jest pyskowanie. Widzę, że zwykły mieszkaniec nie może się już wypowiadać na tych forach, bo od razu traktowany jest z góry. Nie wiem skąd u was tyle nienawiści....

A ta aluzja to uważasz,że jest zwykłą wypowiedzią ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMAMrowka zaprasza