Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nie potrafią się pogodzić w błahej sprawie
~~Malinowy Niecierpek niezalogowany
24 kwietnia 2018r. o 18:55
~Ciemnożółta Runianka napisał(a): I Tak rzekł Lech, jedyny na powiat uczciwy, sprawiedliwy, bogobojny członek


I tak rzekł czopek 3C jedyny uczciwy burmistrz który powrócił z Meksyku .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
24 kwietnia 2018r. o 19:23
~~Ciemnofioletowa Dąbrówka napisał(a):
skorn napisał(a): Dość przypomnieć, że "prawidziwi europejczycy" wybrali na jednego z europosłów pedofila.



Dość przypomnieć, że brat prawdziwego polaka, europosła z PIS poręczył za skazanego pedofila.


dobreeeeee....


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
24 kwietnia 2018r. o 19:51
No cóż. Dzisiaj kilka razy zachęcałem obu panów, aby rozważyli ugodę. Niestety odrzucili tę opcję i sprawę rozstrzygnie sąd.


Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malinowa Sałata niezalogowany
24 kwietnia 2018r. o 20:14
emem napisał(a): No cóż. Dzisiaj kilka razy zachęcałem obu panów, aby rozważyli ugodę. Niestety odrzucili tę opcję i sprawę rozstrzygnie sąd.



kim ty jestes dla nich? nikim! zreszta dla mnie tez. rozjemca sie znalazl z bozej laski
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
24 kwietnia 2018r. o 20:19
~~Malinowa Sałata napisał(a):
emem napisał(a): No cóż. Dzisiaj kilka razy zachęcałem obu panów, aby rozważyli ugodę. Niestety odrzucili tę opcję i sprawę rozstrzygnie sąd.



kim ty jestes dla nich? nikim! zreszta dla mnie tez. rozjemca sie znalazl z bozej laski


Ty dla mnie tez jestem nikim, nic w tym złego/dziwnego ;-)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cynobrowy Eukomis niezalogowany
24 kwietnia 2018r. o 20:25
emem napisał(a):
~~Malinowa Sałata napisał(a):
emem napisał(a): No cóż. Dzisiaj kilka razy zachęcałem obu panów, aby rozważyli ugodę. Niestety odrzucili tę opcję i sprawę rozstrzygnie sąd.



kim ty jestes dla nich? nikim! zreszta dla mnie tez. rozjemca sie znalazl z bozej laski


Ty dla mnie tez jestem nikim, nic w tym złego/dziwnego ;-)


tyle ze ty chciales byc dla nich kims a zostales nikim. maja w doopie twoje rady
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cyklamenowy Dziurawiec niezalogowany
24 kwietnia 2018r. o 20:30
~~Cynobrowy Eukomis napisał(a):
emem napisał(a):
~~Malinowa Sałata napisał(a):
emem napisał(a): No cóż. Dzisiaj kilka razy zachęcałem obu panów, aby rozważyli ugodę. Niestety odrzucili tę opcję i sprawę rozstrzygnie sąd.



kim ty jestes dla nich? nikim! zreszta dla mnie tez. rozjemca sie znalazl z bozej laski


Ty dla mnie tez jestem nikim, nic w tym złego/dziwnego ;-)


tyle ze ty chciales byc dla nich kims a zostales nikim. maja w doopie twoje rady


Faktycznie jesteś bardzo "mądry", mądrość przez ciebie przemawia. Zastanów się nad swoim losem. Życzę ci dużo zdrowia, żeby nie odbierało ci rozumu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonopomarańczowa Goryczka niezalogowany
24 kwietnia 2018r. o 20:32
~~Białobrązowy Styrakowiec napisał(a): Przestańcie wypisywać bzdury dzisiaj w Sądzie po raz kolejny Pan Marcin próbował namówić zwaśnione strony do podania sobie ręki i kameralnych przeprosin Radnego przez Relicha,oraz wycofaniu sprawy ,radny był gotów przyjąć te warunki ale mecenas burmistrza chyba oszalał ,powiedział,że są za zakończeniem sporu pod warunkiem,że radny zapłaci koszta sądowe a on jest gotów zrzec się honorarium od Relicha za prowadzenie sprawy .Czyli wygląda ,że z pokrzywdzonego próbuje zrobić się sprawcę .

Panie Mecenasie jeśli Pan chciał się zrzec honorarium od burmistrza to wystarczyło by panu do pierwszego .???????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.