Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Rabusie w Golnicach
14593
#klucznick nieaktywny
5 maja 2018r. o 9:40
zapraszam do mnie tych złodziei zobaczymy wtedy ich bezczelność?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brudnożółty Żywotnikowiec niezalogowany
5 maja 2018r. o 10:10
Przed Wykrotami obrobili kilka domów w Nowogrodźcu. Musieli obronić kilkanaście domów żeby Policja jakieś patrole wprowadziła... Ale wszystko wygląda na zasadzie odstraszania a nie złapania więc kradną gdzie indziej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bladozielona Papryka niezalogowany
5 maja 2018r. o 10:58
Łapać i pokazywać ich twarze publicznie ,lać ich pała i nie Kocham Bolec.Info ic się z nimi

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Złocistożółty Orlik niezalogowany
5 maja 2018r. o 12:49
Złapać i pokazac te mord....Uciąć dłonie które kradły.Kara skuteczna
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Płowy Rojnik niezalogowany
5 maja 2018r. o 14:36
Mój dom moja twierdza. Niech spróbują u mnie. GLOCK czeka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Płowy Rojnik niezalogowany
5 maja 2018r. o 14:36
Mój dom moja twierdza. Niech spróbują u mnie. GLOCK czeka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kasztanowoczerwona Kolendra niezalogowany
5 maja 2018r. o 17:53
trudno ich złapać to może ci kibole ze sztuki walki kryminaliści nagle działalność prowadzą bizmesmeni z okupczynymi dupami to ciekawa sprawa może ktoś w końcu sie zainteresuje z kąd ta działalność powstała i z czego sie uczymuje dilerka w biały dzień bandyci okradaja, zastraszaja, napadaja ludzi przez tyle lat i działalność kwitnie banda nierobúw

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Orzechowy Przetacznik niezalogowany
5 maja 2018r. o 20:03
W osiecznicy i kliczkowie też byli złodzieje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.