Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dramatyczne wystąpienie kombatanta
~~Gołęba Trzykrotka niezalogowany
9 maja 2018r. o 15:29
fobiak napisał(a):
~~Śnieżnobiały Wrotycz napisał(a):
~Oliwkowa Aukuba napisał(a): http://katalog.bip.ipn.gov.pl/informacje/20150
A gdzie Wojsko mialo go zapisac????Wszyscy zolnieze zawodowi nalezeli do PZPR,niektorzy sa dzis Generalami!!!


chyba z twojej rodziny. pleciesz brednie bo ci komunisci (elita solidarnosciowa) mozg przetrzepali, ci sami komunisci zmienili nazwe ulicy. mam zdjecie majora w mundurze wychodzacego z kosciola w niedziele i na 100% w pzpr nie byl. takich doopkoow bedzie coraz wiecej a kombatantow coraz mniej a powinna byc rownowaga


FOBIAK to nic ,ja znam prokuratora ,który w stanie wojennym pomagał aresztowanym. Zamiast aktu oskarżenia PISał im mowy obrończe .Członek Niebiszczki ,dekorowany medalami prawy syn PISa ,człek skromny i cichy ..Można ? ,można !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Śnieżnobiały Wrotycz niezalogowany
10 maja 2018r. o 7:18
~Jasnolawendowy Gajowiec napisał(a): Zal nato patrzec bylo
To Bardzo Dobrze,ze I Sekretarz KW i rownoczesnie Pulkownik aktywista z Legnicy ZRYPAL LEMKOW z POWIATU!Duzo Zdrowia tow.Pulkowniku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2884
ela
10 maja 2018r. o 7:44
Śnieżnobiały wrotyczu, pisałeś o ZBOWiD.
Czy to jeszcze istnieje, bo wiele lat temu kombatanci dostawali nowe legitymacje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Śnieżnobiały Wrotycz niezalogowany
10 maja 2018r. o 13:18
ela napisał(a): Śnieżnobiały wrotyczu, pisałeś o ZBOWiD.
Czy to jeszcze istnieje, bo wiele lat temu kombatanci dostawali nowe legitymacje.
Szanowa Elu.Moje wszystkie Legitymacje wyladowaly w piecu,taka maja Wartosc w dzisiejszych czasach.Wszystko zniszczyli Solidaruchy i Zydzi.Moja Legitymacja Partyzancka sa moje Odznaczenia Wojskowe i Panstwowe i za Dzialalnosc Spoleczna.Zadna Legitymacja nie jest w stanie zmienic zyciorysu Kombatanta!Czesc i Chwala Bohaterom!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Liliowoniebieski Krwawnik niezalogowany
10 maja 2018r. o 14:57
Nieźle sobie radzisz z internetem, jak na człowieka około 90 lat. Pogratulować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szara Karagana niezalogowany
10 maja 2018r. o 15:07
~Liliowoniebieski Krwawnik napisał(a): Nieźle sobie radzisz z internetem, jak na człowieka około 90 lat. Pogratulować.

Kufa aleś go rozpracował (a) !!! :)
A co do zbowidu, to zmienili tylko nazwę i dalej siedzą ci sami co polowali na Polaków do lat 70. Wielu sobie tylko dopisało działalność w partyzantce AK. WiN, NSZ, i innych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawy Pigwowiec niezalogowany
10 maja 2018r. o 15:21
Jaki kombatant- rocznik 1931 ?,chyba walczył o tzw."demokrację ludową" z reakcyjnym podziemiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2884
ela
10 maja 2018r. o 17:18
Rocznik 1931 w Warszawie i Rembertowie szybko dorastał. Może wielu sobie dopisało działalność w różnych organizacjach, ale niektórzy z roczników dwudziestych służyli u gen. Maczka i nie gnębili nikogo, raczej ich gnębiono i nie rozpieszczano aż do śmierci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.