Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Brudna woda prosto z kranu
~~Beżowobrązowa Dynia niezalogowany
10 maja 2018r. o 8:22
Instalację wody w naszym mieście wykonano z rur stalowych. Żelazo plus woda równa się rdza. Każde dziecko o tym wie. Rdzawy brud osadza się na dnie rur. Jeśli są przy nich prowadzone prace lub następują zmiany ciśnienia wody to osad leci z wodą do naszych kranów. Niewiele da się z tym zrobić. Pozostaje wymienić rury stalowe na inne, co jest sukcesywnie czynione w naszym mieście. Pytanie tylko czy za kolejne kilkadziesiąt lat nie okaże się że truje nasz jakaś chemia uwalniana z rur plastikowych. To ja już wole rdzawy osad, mniej szkodliwy dla zdrowia. Co prawda białe rzeczy po praniu przestają być białe. Ale garderobę i tak trzeba co jakiś czas zmienić ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zszarzały Kosmos niezalogowany
10 maja 2018r. o 8:45
A tak reklamują wodę , że taka czysta i zdrowa i można pić prosto z kranu. Ja nie pije z kranu odkąd musiałem czyścić krany filtry pozatykane . Bo oni jak naprawiają jakąś rurę to nie płuczą tego odcinka , tylko odrazu wpinają w sieć. Ludzie przetrawią.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarnofioletowy Złocień niezalogowany
10 maja 2018r. o 8:58
Na Opitza też taka leci?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malinowoczerwona Lawenda niezalogowany
10 maja 2018r. o 9:24
~~Czarnofioletowy Złocień napisał(a): Na Opitza też taka leci?

Coś taki ciekawy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotorudy Szupin niezalogowany
10 maja 2018r. o 9:35
Może jak w "Kiepskich" ? Mocny Full leci z kranu :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szarożółty Tulipanowiec niezalogowany
10 maja 2018r. o 11:48
Na Asnyka co piją?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnogranatowy Śniedek niezalogowany
10 maja 2018r. o 14:35
~Szarożółty Tulipanowiec napisał(a): Na Asnyka co piją?



vodka absolut
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnofioletowa Rzeżucha niezalogowany
10 maja 2018r. o 16:05
Wiedziałem wazeliniarzu, że tak napiszesz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza