Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Trwoga w Gierałtowie
~Rudoczerwony Wyżlin niezalogowany
11 maja 2018r. o 22:19
Ile już domów okradziono w Gierałtowie. Włamują się praktycznie dzień po dniu. Co robi policja? Śpi? Już dawno powinni ich złapać. Gdzie nocne patrole? Wstyd. Jak sobie nie radzą albo się boją to niech poproszą o wsparcie. Ja na miejscu tych okradzionych zglosiłabym sprawę wyżej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tabaczkowy Tamaryszek niezalogowany
11 maja 2018r. o 22:21
W Ameryce jest takie prawo, że jak ktoś wtargnie na Twoją posesję, masz prawo go zastrzelić. W Polsce nie można złodziejowi zrobić za dużej krzywdy, bo Cię poda o odszkodowanie i nie wypłacisz się do końca życia. Na szczęście za rządów PiS zaczyna się to powoli zmieniać.Jeżeli chodzi o mnie to gdybym zobaczył złodzieja jak buszuje mi po chacie, to
p i e r d o l n ą ł bym mu w łeb tak aż by mu odpadł, przynajmniej jednemu, bo drugiemu pewnie bym już nie zdążył. Mam nadzieję że w niedługim czasie trafią na kogoś takiego, życzę im tego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Butelkowa Jasnota niezalogowany
12 maja 2018r. o 0:12
Na początek trzeba by było rozliczyć tego c-wela z Gierałtowa,który daje cynk złodziejom,bo nie jest możliwe codzienne rozpoznanie w obcej wiosce i wybór ofiary. Zawsze uderzają tam,gdzie nie mają zagrożenia i w domu jest mało osób. Skąd to wiedzą? Chwilowym przejazdem są w stanie ocenić ilu jest w każdym domu lokatorów? Słuchaj c welu, oni stąd zaraz znikną,ale ty tutaj zostaniesz. Rozliczymy cię.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Czarnawy Ambrowiec niezalogowany
12 maja 2018r. o 0:47
Od północy dwukrotnie przejeżdżała policja oraz straż miejska. Ogólnie ruch samochodowy jest wzmożony, i słusznie. Liczba niezgloszonych "akcji" jest większa, niż służbom się wydaje. Informator, jeśli takowy jest, to ścierwo. Karma wraca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoróżowy Limnantes niezalogowany
12 maja 2018r. o 10:21
Policja w Bolesławcu chwaliła się, że ma policjanta co szybko biega maratony. Wysłać go tam w nocny patrol pieszy to ich złapie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognistorudy Pomidor niezalogowany
12 maja 2018r. o 11:22
~Tabaczkowy Tamaryszek napisał(a): W Ameryce jest takie prawo, że jak ktoś wtargnie na Twoją posesję, masz prawo go zastrzelić. W Polsce nie można złodziejowi zrobić za dużej krzywdy, bo Cię poda o odszkodowanie i nie wypłacisz się do końca życia. Na szczęście za rządów PiS zaczyna się to powoli zmieniać.Jeżeli chodzi o mnie to gdybym zobaczył złodzieja jak buszuje mi po chacie, to
p i e r d o l n ą ł bym mu w łeb tak aż by mu odpadł, przynajmniej jednemu, bo drugiemu pewnie bym już nie zdążył. Mam nadzieję że w niedługim czasie trafią na kogoś takiego, życzę im tego.


i ja mam zamiar zrobic tak samo....siekiera lezy i czeka...nie bede mial skrupulow...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fioletowoczarny Głąbigroszek niezalogowany
12 maja 2018r. o 13:16
O stanie bezpieczeństwa świadczy sama przestrzelona tablica z napisem "GIERAŁTÓW" to tak wygląda jak ostrzeżenia dla nas. Obawiam się ,że jak Policja się nie spręży to może sytuacja wyjść z pod kontroli i może ucierpieć domniemany sprawca . Dzieje się coś nie dobrego a piłka jest po stronie Policji. Dobrze ,że mieszkańcy się organizują, ale to Policja powinna w mądry sposób nadzorować. Powodzenia dla wszystkich - tylko nie złodziejom
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowy Lędźwian niezalogowany
12 maja 2018r. o 18:27
Ja mam solidną wiatrówkę na 15 strzałów do tego solidną maczetę do dużej trawy ;) także nie będę patrzył czy to szyja czy ręka czy noga :) ZAPRASZAM !!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.