Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Trwoga w Gierałtowie
~~Granatowy Lędźwian niezalogowany
12 maja 2018r. o 18:31
~~Granatowy Lędźwian napisał(a): Ja mam solidną wiatrówkę na 15 strzałów do tego solidną maczetę do dużej trawy ;) także nie będę patrzył czy to szyja czy ręka czy noga :) ZAPRASZAM !!!!!!

zapomniałem o nieużywanej głębokiej studni
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawozielona Firletka niezalogowany
12 maja 2018r. o 20:49
No właśnie, gdzie patrole policyjne?Kiedy szukali Arbuza to Gierałtów był obstawiony z każdej strony - nawet na polnych - niemalże przez 24h. A teraz nikogusieńko. O kradzieżach u nas mówi się już od paru dni, a tu ani jednego patrolującego radiowozu nie widziałem... Arbuz nikomu nic nie robił, a ścigali go jak seryjnego morderce. Tu kradną na potęgę, nie tylko w naszej miejscowości i poza patrolami obywatelskimi - zero tych co nas w teorii mają chronić...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnoróżowy Przypołudnik niezalogowany
12 maja 2018r. o 20:52
Wpadamy dzisiaj !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Starozłota Budleja niezalogowany
13 maja 2018r. o 0:24
zapraszam do siebie. w afganie potrafilem od krec ac i nie mic wyrzutow, wiec teraz tez nie bede mial z tym problemow.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brunatnozielony Osteospermum niezalogowany
13 maja 2018r. o 16:21
Policja może i robi wszystko,ale to jest tylko ich zdanie.Wieczorami,nocą nie widać żadnych patroli w Nowogrodźcu a w okolicznych wioskach to już można zapomnieć o wozie patroloym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rdzawoczerwony Pomidor niezalogowany
14 maja 2018r. o 14:32
Dobry złodziej na patrole policji ma wyj..... bane.
Zrobi swoje tak czy siak..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rezedowy Uczep niezalogowany
14 maja 2018r. o 14:57
~Jasnoróżowy Przypołudnik napisał(a): Wpadamy dzisiaj !!

i już Policja powinna sprawdzić twoje IP i porozmawiać z tobą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pomarańczowoczerwona Rudbekia niezalogowany
14 maja 2018r. o 15:46
Tylko szkoda ze ten dobry złodziej okradł moją Babcie w Wykrotach, 90 letnią staruszkę, dziękować Bogu ze babci złego nic nie zrobili a policja z Nowogrodźca nawet nie pofatygowała się żeby przyjechać. Wstyd i hańba człowiek płaci całe życie podatki a oni nawet nie raczyli przyjechać i zbadać jakieś ślady po włamaniu!!! Żenada i jak tu teraz ufać policji i całej tej dobrej zmianie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.