Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nowe projekty unijne bolesławian
20271
#Rudyk nieaktywny
3 czerwca 2018r. o 23:47
~~Płoworuda Tygrysówka napisał(a):
Rudyk napisał(a):
~~Płoworuda Tygrysówka napisał(a):
~~Smolista Frezja napisał(a):
~~Płoworuda Tygrysówka napisał(a):
~Zielonkawy Dzwonek napisał(a): Widzę, że niektórzy wypowiadają się, nie wiedząc wiele o projektach unijnych, o całym procesie pozyskiwania tych środków. O tym, że nie bierze się ich kiedy się chce i na co się chce. Pan Rudyk chyba niektórych w oczy kole, bo działa na rzecz uczniów i nauczycieli, nikogo nie obraża. Boli krzykaczy, prowokatorów.


Powiedz to rodzicom i uczniom z budowalnki którą chcieli likwidować. Gdzie był wtedy Rudyk?

A powiedz mi ilu uczniów po technikum leśnym znalazło pracę w zawodzie.


Wszyscy, a Lasy Państwowe biją się o fachowców. Pojęcia nie masz o czym piszesz.


Za Lasy Państwowe też odpowiadam?


No tego by brakowało :) wystarczy ze ponoć pisze pan projekty dot. szkolnictwa zawodowego... a że Szkołę zawodową budowlaną chcieliście zlikwidować to mały pikuś, pan pisze dalej, ale śpiewanie dla ratusza lepiej panu wychodzi...
Czego to człek ze strachu przed utratą stołka nie zrobi....


Projekty się same nie napisały. Doposażenie szkół zawodowych w sprzęt się samo nie przeprowadziło. Nie będę pisał,że nie ponoszę odpowiedzialności za nietrafione decyzje w sprawie budowlanki i udowadniał,że TO NIE JA bo ktoś inny podejmował decyzje. Tak jak biorę do dzisiaj na siebie część odpowiedzialności za Zgorzelecką bo byłem radnym i głosowałem chociaż większość podjęła inną decyzję. Co w tej sprawie zrobiłem? Podałem wam linki z protokołami. Warto więc aby wszyscy, którzy byli po drugiej stronie barykady swoją odpowiedzialność również nosili.


Dopisane 03.06.2018r. o godz. 23:47:

~~Ceglastoróżowy Dziurawiec napisał(a): panie Rudyk , odrzuc pan stołek , zgol wasy i graj bluesa!


Nikt mnie do stołka nie przyspawał, bluesa z przyjaciółmi do dzisiaj grywam ale ...........wąsów sobie zgolić nie dam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miętowa Mina niezalogowany
4 czerwca 2018r. o 5:27
"Przykleiło się gó..no do statku i mówi płyniemy"- ta maksyma dobitnie charakteryzuje kolejnego nauczyciela , który swe kompleksy chce leczyć w polityce.
Cały ten artykuł i jego konstrukcja pokazuje charakter Pana Rudyka - " Przykleić się do innych i pływać tak długo jak się da"
Prawdę pisze autor - jak zdobędziemy władze to sprawę Łokietka zamkniemy w 3 miesiące. - Radni Mucha, Molak , Małkowski podjęli się wyjaśnienia tej sprawy a nie schowania jej na kolejne dziesięciolecia pod dywan. Tym się różnicie.
Przypomnę panu Rudykowi, że to właśnie działania między innymi Karola Stasika jako wice prezydenta doprowadziły do odebrania użytkownikowi tamtego terenu Śp. Panu Antoniemu Debernemu. A to że chłop wylądował na wariatkowie i stracił wszystko to o tym pan już nie pamięta.
Niech pan sobie nie przypisuję dziejowości w naszym mieście jesteś pan wspieramczem układu który, toczy nasze miasto od lat , wicka panu zaproponował prezio to się pan podjąłeś kąsać w jego imieniu . Żenada to co pan próbuje zaprezentować naszym mieszkańcom.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognista Diaskia niezalogowany
4 czerwca 2018r. o 5:49
,,...........wąsów sobie zgolić nie dam. ''

I to powinno być hasłem Pańskiej kampanii Panie Rudyk . Ten cytat porwie miliony ,prezydenturę ma już Pan w kieszeni ,a Romka na dyrektora cmentarza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rudozłoty Ogórecznik niezalogowany
4 czerwca 2018r. o 6:14
Aleś Pan w....rwił brygadę M M . A już witali się z gąską. Aby zaistnieć w kampanii niektórzy sięgają po szczyty hipokryzji. Teraz wszyscy wiedzą co w tej sorawie pan robił i jaka jest Pana odpowiedzialność. Teraz czas na Pana Małkowskiego. Czy znowu usłyszymy - nie byłem nie odpowiadałem nie wiedziałem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miętowa Mina niezalogowany
4 czerwca 2018r. o 6:24
~Rudozłoty Ogórecznik napisał(a): Aleś Pan w....rwił brygadę M M . A już witali się z gąską. Aby zaistnieć w kampanii niektórzy sięgają po szczyty hipokryzji. Teraz wszyscy wiedzą co w tej sorawie pan robił i jaka jest Pana odpowiedzialność. Teraz czas na Pana Małkowskiego. Czy znowu usłyszymy - nie byłem nie odpowiadałem nie wiedziałem

Małkowski miał działkę od spraw społecznych - trudno jest go umoczyć w cokolwiek w tej sprawie, choc inni chcą go umoczyć , powiedział chcę to wyjaśnić a nie zamiatać pod dywan. To romek i karol niech się wytłumaczą. A oni znaleźli sobie Czarusia i ma nas zaczarować! smród już bije z tego terenu i to nie przez młynówkę!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Paliowa Pragnia niezalogowany
4 czerwca 2018r. o 6:37
Teochę pan przestrzelił panie Rudyk. Z tego co wiem czary mary z działką na Zgorzeleckiej miały miejsce na przełomie 2006/2007, a Małkowski został wice w trakcie kadencji pod koniec 2007. Poza tym chyba nie strzelałby sobie teraz w stopę gdyby wówczas miał z tym coś wspólnego. Więc albo pan nie myśli albo robi to specjalnie. Myślę jednak że to drugie i to na zlecenie ratusza. Słabe. Głupio pan robisz bo Roman przegra i gdzie wtedy będziesz?
Ps. W kolejnym artykule zapewne MM będzie odpowiedzialny za II wojnę światową, koklusz i suszę. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Chabrowy Maczek niezalogowany
4 czerwca 2018r. o 6:55
No i co z tych waszych prób ówczesnych wyjaśnienia Zgorzeleckiej mamy dziś? Niech pan spojrzy na plac to odpowiedź pan znajdziesz. Wszyscy zarobili tylko nie mieszkańcy. Zaraz się od pana dowiemy że to nie Ratuszowy podejmował wtedy decyzje.
Zamiast przyłożyć rękę do zmian w Bolesławcu, to widać chce pan wspierać układ. To pokazuje jaką wówczas pan byłeś opozycją.
Raz was zrobił w konia to drugi raz też zrobi. Więc albo to głupota , albo strach przed utratą stołków. Szkoda.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rudozłoty Ogórecznik niezalogowany
4 czerwca 2018r. o 6:55
Miałem rację. Nie byłem nie odpowiadałem nic nie wiem. A kto był w koalicji z Romanem? Platforma czy Ziemia? Kto był reprezentantem Ziemii we władzach miasta? Kto siedzi obok Romana na sesjach? Trzeba mieć jaja aby bawić się w politykę. Widać że niektórym ich brakuje. Nie byłem nie wiedziałem nie odpowiadam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza