Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niepełnosprawny potrącony na pasach
~Ceglany Tojeść niezalogowany
8 czerwca 2018r. o 13:57
Jak on ma jeździć jak w kraju łamana jest konstytucja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystobiała Aksamitka niezalogowany
8 czerwca 2018r. o 14:03
~~Woskowożółty Żylistek napisał(a): weźcie się tak nie prujcie lamusy że sobie zjeżdża z drogi na chodnik i na bo zapewne jest to spowodowane chuoowymi warunkami dla właśnie takich osób jakieś pewnie duże krawężniki itp strome zjazdy to ujjjj musi tak jechać slalomem... bezmózgi


A nie umiesz z kulturą?! Mamusia nie nauczyła zachowywac się normalnie tylko od razu obrażać? Napisłam tylko jak jeździ ,nie patrzy zjeżdża, wjeżdża gdzie i keidy chce z ulicy na chodznik z chodnika na ulicę i tyle . Sąd zadecyduje czyja była wina
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglastobrązowy Floks niezalogowany
8 czerwca 2018r. o 14:08
Ten gość na wózku piratuje, nie zwraca uwagi na innych kierujących, wjeżdża gwałtownie bez uprzedzenia na ulicę - ogólnie stwarzał zagrożenie na ulicy. A takim wózeczkiem można nieźle popylać - tak pod 30 km/h.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ultramarynowy Pięciornik niezalogowany
8 czerwca 2018r. o 14:22
~~Rudobrunatnyrudawa Gęsiówka napisał(a): Przez te "świecące pasy" kierowcy wprowadzani są w błąd. Bywa że ktoś jest przy pasach a lampki ostrzegawcze dla kierowcy się nie włączają. Jeśli kierowca się nauczy że ma się zatrzymać jak się zapalają światełka to nie będzie patrzył na okolice przejścia i czy się ktoś zbliża. Jeśli nastąpi awaria i światła się nie zapalą to auto potrąci pieszego.


Tacy kierowcy najlepiej niech oddadza prawko i sprzedadzą fury. Dla swojego i innych bezpieczeństwa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnogranatowa Przylaszczka niezalogowany
8 czerwca 2018r. o 14:27
Czy to sasiad z Gałczyńskiego?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarnawy Rabarbar niezalogowany
8 czerwca 2018r. o 14:46
A dlaczego nikt nie zgłosił awarii pasów że włączają się kiedy nikogo nie ma?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Buraczkowy Cedr niezalogowany
8 czerwca 2018r. o 15:26
~~Ceglastobrązowy Floks napisał(a): Ten gość na wózku piratuje, nie zwraca uwagi na innych kierujących, wjeżdża gwałtownie bez uprzedzenia na ulicę - ogólnie stwarzał zagrożenie na ulicy. A takim wózeczkiem można nieźle popylać - tak pod 30 km/h.
Tez byłem swiadkim jak zakrecal na podwojnej ciaglej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Marchewkowy Rącznik niezalogowany
8 czerwca 2018r. o 15:36
Ja również potwierdzam że ten Pan ma gdzieś przepisy ruchu drogowego. Widziałam kilka razy "akcję" w jego wykonaniu a jak dzisiaj zobaczyłam tą informację od razu pomyślałam o nim .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.