Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Uważajcie na podróbki - pisze Papa Glinolud
~~Płoworuda Tygrysówka niezalogowany
3 lipca 2018r. o 19:57
Ta parada będzie ostatnią paradą Romana. Wspomnicie moje słowa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnobrązowy Jesion niezalogowany
3 lipca 2018r. o 21:02
No i bardzo dobze ze tak będzie. Właśnie o to chodzi .a nie tylko łazenie od sklepu do sklepu i raczej gapienie się na ceramikę bo nas polaczków raczej nie stać na jej kupno.Zagraniczni turyści niech się obkupują a my korzystajmy z fajnej zabawy a nie szukajmy dziury w całym.Lepsza taka impreza niż żadna
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawozłoty Powój niezalogowany
3 lipca 2018r. o 21:21
~Szafranowa Surfinia napisał(a): Pomysłodawca i współtwórca co warto podkreślić Pan Nowak sam nie rozkrecil tej imprezy zawsze stali obok niego przyjaźni mu ludzie ktorzy jak on tworzyli i rozwijali to przedstawienie .W tym jednym przypadku moge stwierdzic ze sukces gliniady ma wielu ojców ktorzy to jak pan Papa Glinolud dużo zrobili aby teraz ta parada mogla cieszyc sie wzieciem na wieksza skale w polsce jak i za granica. Rozumiem wklad wlasny w postaci pomyslu,zaangażowania itp. ale realizowane ze srodkow miasta za jego przyzwoleniem ,wiec po czesci miasto Boleslawiec tez jest jednym z "ojcow" rej imprezy i nie rozumiem dlaczego nie mialo by z tego korzystać. Z calym szacunkiem dla pana Nowaka czy podpisal pan z Miastem uwowe na wyłączność ? czy opatentowal pan to w jakis sposób? Bo nie rozumiem straszenia konsekwencjami prawnymi..

Bardzo dobrze napisane .
Tak na marginesie to glina którą, sie papolud smaruje jest Bolesławiecka, niech sobie francuską sprowadza . Bolesławiecki pochód powinien sie nazywać "Bolesławiec gliną malowany " i olewka na takie francuskie wymysły jak la'gliniada . Ma facet tupet , jeszcze troche a każde użycie gliny w święto ceramiki będzie uważał za kradzież intelektualną .
Strasznie mnie denerwuje postawa takich ludzi . Charakter Wałęsy , po prawie 40 latach okazuje sie, że tez tylko on walczył o wolność , Solidarność jest jego , to on wszystko sam . Tylko JA, JA, JA.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płoworuda Tygrysówka niezalogowany
3 lipca 2018r. o 21:37
Ciekawe zjawisko.... Jak Gliniada była organizowana przez Nowaka to jej oponenci nazywali to chłamem i ogólnie krytykowali. Dziś kiedy jest to ze wsparciem ratusza to nagle malowanie gliną jest cacy... Oj hipokryci ratuszowi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonoszary Chaber niezalogowany
3 lipca 2018r. o 23:09
~~Rdzawozłoty Powój napisał(a):
~Szafranowa Surfinia napisał(a): Pomysłodawca i współtwórca co warto podkreślić Pan Nowak sam nie rozkrecil tej imprezy zawsze stali obok niego przyjaźni mu ludzie ktorzy jak on tworzyli i rozwijali to przedstawienie .W tym jednym przypadku moge stwierdzic ze sukces gliniady ma wielu ojców ktorzy to jak pan Papa Glinolud dużo zrobili aby teraz ta parada mogla cieszyc sie wzieciem na wieksza skale w polsce jak i za granica. Rozumiem wklad wlasny w postaci pomyslu,zaangażowania itp. ale realizowane ze srodkow miasta za jego przyzwoleniem ,wiec po czesci miasto Boleslawiec tez jest jednym z "ojcow" rej imprezy i nie rozumiem dlaczego nie mialo by z tego korzystać. Z calym szacunkiem dla pana Nowaka czy podpisal pan z Miastem uwowe na wyłączność ? czy opatentowal pan to w jakis sposób? Bo nie rozumiem straszenia konsekwencjami prawnymi..

Bardzo dobrze napisane .
Tak na marginesie to glina którą, sie papolud smaruje jest Bolesławiecka, niech sobie francuską sprowadza . Bolesławiecki pochód powinien sie nazywać "Bolesławiec gliną malowany " i olewka na takie francuskie wymysły jak la'gliniada . Ma facet tupet , jeszcze troche a każde użycie gliny w święto ceramiki będzie uważał za kradzież intelektualną .
Strasznie mnie denerwuje postawa takich ludzi . Charakter Wałęsy , po prawie 40 latach okazuje sie, że tez tylko on walczył o wolność , Solidarność jest jego , to on wszystko sam . Tylko JA, JA, JA.



Glina bolesławiecka?
Gdzie w Blesławcu jest kopalnia gliny ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnobrązowy Chaber niezalogowany
3 lipca 2018r. o 23:11
Jest.
Jak podrośniesz to się dowiesz... Chłopcze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zielona Rozplenica niezalogowany
4 lipca 2018r. o 19:37
To kiedy ta miejska gniliada.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnożółty Buk niezalogowany
4 lipca 2018r. o 20:04
Na koncertach zespołu "Raz Dwa Trzy" nikt już nie waży się pokazać w koszulce z napisem "Kocham Nowaka".
Jest chroniona patentem i wybitnym pomysłem autorskim.

Panie B.Nowak !
Swego czasu spieprzył Pan Nam koncert.
Co dalej ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.