Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Sprawca wymuszenia doprowadzony do sądu
~Tabaczkowy Złocień niezalogowany
6 lipca 2018r. o 13:59
Zamknąć , bo spie...li na Ukrainę i nikt go tam nie znajdzie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tabaczkowy Złocień niezalogowany
6 lipca 2018r. o 14:06
Raczej morderca a nie sprawca wymuszenia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtoszara Fuksja niezalogowany
6 lipca 2018r. o 15:44
~Tabaczkowy Złocień napisał(a): Zamknąć , bo spie...li na Ukrainę i nikt go tam nie znajdzie
< To lubisz pracowac na więżniów niezależnie za co siedzi , To można też zakwalifikować jako wypadek przez nieuwagę lub zmęczenie , więc nie feruj wyroku>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szafirowa Kapusta niezalogowany
6 lipca 2018r. o 16:56
A w więzieniu pupcia xd jedziemy z Banderrosem ;-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cyklamenowy Dziurawiec niezalogowany
6 lipca 2018r. o 18:53
Normalna procedura w takim przypadku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoczekoladowy Wrzosiec niezalogowany
6 lipca 2018r. o 21:17
Szkoda człowieka ktory zginąl, ale szkoda i sprawcy wypadku (ukraińca) bo z pewnością nie spowodował wypadku i śmierci człowieka celowo. Rozumiem procedury, areszt itp, ale nie rozumiem ludzkiego podejścia do sprawy , nazywaniem kogoś modercą itp,...Nikt z nas nie wie jaki los jest nam pisany , czy my jutro nie znajdziemy sie w podobnej sytuacji... ( nie mam na myśli kierowcow nietrzeżwych ich mi nie żal) Trochę więcej wyrozumiałości ludzie....................
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bursztynowa Lilia niezalogowany
6 lipca 2018r. o 22:13
A ja, jeśli kogoś zabiję , samochodem, przez nieuwagę , zmęczenie , to co ku..a jestem niewinny ? Żółtoszara Fuksjo? . Może powinienem odpocząć i wtedy jechać . Co to za tłumaczenie . Zabił bo nie umię jeździć . Myślał że to Ukraina , że ma auto to jest kimś .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Seledynowa Begonia niezalogowany
6 lipca 2018r. o 23:50


Zmoderowano 07.07.2018 godz.9:36 - powód: wyjatkowe chamstwo (kazimierz)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza