Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
150 zł za "życzenia dla Kowalskiego"
~Rudy Eukomis niezalogowany
10 lipca 2018r. o 18:50
Za Wikipedią:
Artur Schopenhauer w swoim dziele Die eristische Dialektik (Erystyka czyli sztuka prowadzenia sporów) wymienia argumentum ad personam jako ostatni sposób nieuczciwej argumentacji, stosowany, gdy wszystkie inne sposoby zawodzą i nie ma szans na wygranie sporu argumentacją merytoryczną
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płoworuda Tygrysówka niezalogowany
10 lipca 2018r. o 19:24
Nie paniku, po prostu przedstawiliśmy się sobie :) Ja jestem krytyczny wobec wladzy, Somsiad i Ty wręcz przeciwnie. Ja nie mam z tego żadnych korzyści... Wy z pewnościa tak :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Granatowoczarny Kuklik niezalogowany
10 lipca 2018r. o 20:52
Gadanie. Rozszyfrowałam Cię. To ja jestem krytyczna wobec władzy, a Ty jesteś z obozu władzy i podszywasz się pod opozycję, żeby nas ośmieszyć wobec poważnych ludzi i podważyć zaufanie do nas. Perfidna intryga.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Gołębi Winobluszcz niezalogowany
10 lipca 2018r. o 21:02
To wielki sukces policji i sądu... Godziny przesłuchań świadków, przeglądania materiałów video, protokołu sesji itd... za 150zl. Sukces na miarę placu przy Zgorzeleckiej. No ale Mucha na tacy podany dworowi.
A tak na poważnie... Kompletna kompromitacja i ośmieszony wymiar sprawiedliwości.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6807
#cemoi07 nieaktywny
10 lipca 2018r. o 21:04
"- To są moje szczere życzenia dla przewodniczącego rady, Jarosława Kowalskiego. Przykro mi, że moje słowa się nagrały, nie wiedziałem, że mikrofon jest włączony. Nie chciałem nikogo urazić, jeśli tak się stało, to przepraszam.

... tzn. rozumiem, że Przewodniczący Kowalski jest homoseksualistą, pederastą, ciotą, czy jak kto już złośliwie i obraźliwie stwierdzi "pedałem"?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Orzechowy Kroplik niezalogowany
11 lipca 2018r. o 21:03
BYDLE!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobłękitny Powój niezalogowany
11 lipca 2018r. o 21:53
~~Orzechowy Kroplik napisał(a): BYDLE!!!

Z ciebie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Poczerwieniała Forsycja niezalogowany
12 lipca 2018r. o 14:28
Czy to aby brak haków na Pana Dariusza powoduje czepianie się byle czego aby się tylko uczepić ? Wstyd dla obecnie rządzących i materiał do przemyśleń dla niezdecydowanych. Czyżby bali się aż tak ? W dalszym ciągu myślę, że to właśnie Dariusz Mucha jest jedynym lekarstwem na ten cały syf, kumoterstwo, nepotyzm i wszelkie inne patologie w naszym mieście. Wygląda na to,że zarówno policja, prokuratura jak i sąd ściśle współpracują z ratuszem. Nic tylko "pogratulować". Altana
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo