Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Motocyklista w ciężkim stanie po wypadku
~Cynobrowa Smagliczka niezalogowany
23 lipca 2018r. o 6:53
Ludzie piją i jadą, po części to większa składowa ofiar wypadków.
Kolejna to idioci, ...e którzy jadą za szybko. Wczoraj około 18.30 na Karola Miarki dwóch takich co gówno w mózgu mają testowało dwa marcedesy. Jednego frajera zaczęło bokiem nieść tuż przed rondem koło PZU. Kretynie jeden z drugim zabijecie kogoś niewinnego bo was ...i nie szkoda.
Brak policji na drogach, brak mózgów kierowców, na tor rajdowy jedź jeden z drugim.

Pozdrawiam was frajerzy z tych dwóch mercedesow jeden DBL a drugi DW - oklejony folią. Jesteście ograniczeni umysłowo.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Buraczkowy Kosaciec niezalogowany
23 lipca 2018r. o 8:42
alabaster72 napisał(a): Nie do końca wiem w którym to miejscu ale jedno wiem na pewno, człowiek leży w szpitalu w stanie ciężkim, może jechał dozwoloną prędkością, niech pierwszy rzuci kamień... itd. Więcej empatii i Ty masz jakąś pasję... ale brak Ci jaj na motocykl.Dopisane 22.07.2018r. o godz. 22:21:Wracaj chłopie do zdrowia .


Dobrze mu tak!! Tyle mam empatii dla pijaków na drodze w dodatku bez uprawnień.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Płowobrunatna Psianka niezalogowany
23 lipca 2018r. o 8:53
Dokładnie buraczkowy! A jak dziad wydobrzeje to do kopalni na 10lat! Nie ma usprawiedliwienia dla alkoholu na drodze, zero litosci dla pijanych kierowcow!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Dyniowa Lobelia niezalogowany
23 lipca 2018r. o 12:14
Już 30 lat temu mój teść pytał mojego syna,z jaką prędkością można jechać drogą asfaltową.Odpowiedź zawsze była ta sama,z taką,aby w każdych warunkach można było opanować pojazd.Wbijał mu to do głowy codziennie.Ludzie pamiętajcie,żeby jeździć bezpiecznie,szybka jazda na drodze często kończy się wypadkiem,a co gorsza ktoś zostaje kaleką lub nawet traci życie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaroniebieski Rokitnik niezalogowany
25 lipca 2018r. o 12:00
~Cynobrowa Smagliczka - odnośnie kwestii torów wyścigowych to w tym kraju cebulandi jest ciężko. Poczytaj i obadaj w sieci sytuacje torów i jak tak dalej pójdzie to jedynym torem w Polsce gdzie bd można poszaleć bedą drogi publiczne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowa Rozplenica niezalogowany
25 lipca 2018r. o 12:50
~~Szaroniebieski Rokitnik napisał(a): ~Cynobrowa Smagliczka - odnośnie kwestii torów wyścigowych to w tym kraju cebulandi jest ciężko. Poczytaj i obadaj w sieci sytuacje torów i jak tak dalej pójdzie to jedynym torem w Polsce gdzie bd można poszaleć bedą drogi publiczne.


Chcesz robić z dróg publicznych tor? W ten sposób robisz z siebie jednego z czołowych przedstawicieli rodu cebulaków. Ryzykujesz życie swoje i innych tylko po to, aby sobie poszaleć! Co za prostackie i egoistyczne myślenie!!

Sytuacja torów w okolicy? Proszę bardzo, 5 minut mi zajęło znalezienie toru u naszych zachodnich sąsiadów, 150km od Bolesławca. Da się! Ale dużo łatwiej szukać wymówek dla własnej głupoty niż zacząć działać :/

Tor za drogi, bo w € i za daleko? Siądź na rower. Będzie zdrowiej i bezpieczniej. Dla Ciebie i wszystkich w Twoim otoczeniu ;]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kasztanowy Śniedek niezalogowany
25 lipca 2018r. o 18:04
Tor wyścigowy 18km od Bolesławca: https://www.pixersring.pl
Byłe lotnisko kolo Gromadki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnozielony Wilec niezalogowany
25 lipca 2018r. o 18:33
~Brunatnoszara Smagliczka napisał(a): Przed tym jak wylądował w rowie leciał mi a czołówkę.. porysowalam samochód przez delikwenta no ucirkalam na bok... dobrze że nikogo nie zabił tyle powiem.brak słów

No właśnie wdało mi się dziwne jakim cudem go znaleźli, skoro poleciał w las. Tak myślałem że po pomoc musiał zadzwonić ktoś, kto też brał udział w tym zdarzeniu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.