Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Boleslavica. Tu je Bolesławiec.
~Bladoniebieski Bratek niezalogowany
25 lipca 2018r. o 22:11
...i nazwa dup.wata...czy to Polska jeszcze?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnozielony Motylek niezalogowany
25 lipca 2018r. o 22:34
~Bladoniebieski Bratek napisał(a): Byłam i nic ciekawego,a obsługa to totalni amatorzy

Gdzie stoisz ,chciałbym poczuć jak pracujesz ? Profesja ( wiem,to i cena) czy amatorszczyzna ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sinoniebieski Starzec niezalogowany
25 lipca 2018r. o 23:02
Czyli rozumiem najlepiej od początku zacząć od zrobienia franczyzy . Z całym szacunkiem , ale ujawnia sie zawiść . Nie rozumiem ludzi ktorzy anonimowo trują nic wartosciowymi wypowiedziami . Ja bylem sprobowalem , mam prawo oceny i powiem szczerze jedno z lepiej wygladajacych lokali . Porcje spore i bardzo dobrze doprawione . No i nie trzeba robic specjalnych zamowień jak chce sie zjesc pastrami . A co do nazwy ciekawa , pokazujaca ze mozna stworzyc cos brzmiącego z nazwy naszego miasta . Osobiscie polecam to miejsce
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnozielony Motylek niezalogowany
25 lipca 2018r. o 23:39
~~Sinoniebieski Starzec napisał(a): Czyli rozumiem najlepiej od początku zacząć od zrobienia franczyzy . Z całym szacunkiem , ale ujawnia sie zawiść . Nie rozumiem ludzi ktorzy anonimowo trują nic wartosciowymi wypowiedziami . Ja bylem sprobowalem , mam prawo oceny i powiem szczerze jedno z lepiej wygladajacych lokali . Porcje spore i bardzo dobrze doprawione . No i nie trzeba robic specjalnych zamowień jak chce sie zjesc pastrami . A co do nazwy ciekawa , pokazujaca ze mozna stworzyc cos brzmiącego z nazwy naszego miasta . Osobiscie polecam to miejsce


Dziękuję .I taka( Twoja ) informacja ma dla mnie znaczenie .Nie cierpię niby klientów a szczyli ,których matki sprzedają ciało aby było co do gara włożyć, ze byli i jest nie ciekawie , amatorsko a nazwa to wiocha .Ciekawe co pryszczaci gołodupcy zamówili ,i czym zapłacili ?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Morelowa Lilia niezalogowany
26 lipca 2018r. o 8:59
Popieram, fajnie że jest nowa knajpa w Bolesławcu, Trzeba sprawdzić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnozielony Jesion niezalogowany
26 lipca 2018r. o 10:11
ŻAL MI TYCH WSZYSTKICH ANONIMOWYCH HEJTERÓW,KTÓRZY Z BRAKU WŁASNEGO ŻYCIA I KONSTRUKTYWNYCH ZAJĘĆ SĄCZĄ JAD ZAWIŚCI PRZY KAŻDEJ OKAZJI.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Czerwonopomarańczowy Tojad niezalogowany
26 lipca 2018r. o 22:32
Tu nie chodź o oto czy ktoś ocenia ich wykonanie ale pomysły których jak widać nie mają tylko czerpią i kopiują od innych i niech sobie będą co nas to obchodz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Buraczkowy Pomidor niezalogowany
27 lipca 2018r. o 7:33
Mam dla was nazwę na następną knajpę, DasBunzlau. A później to już z górki. Cyrylicą jeszcze i wiele,wiele innych...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.