Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Miasto totalnie zakorkowane
~~Kasztanowatoczerwona Petunia niezalogowany
18 sierpnia 2018r. o 23:09
~~Rdzawy Chmiel napisał(a):
~Ciemnoturkusowy Modrzew napisał(a): Mieszkam w centrum. Od kilku lat, w czasie święta ceramiki, stawiam auto w czwartek na parkingu i do niedzieli jeżdżę tylko rowerem. Nie planuję na ten czas żadnych dalszych wyjazdów, czy większych zakupów. Nie planuję niczego, co zmusiło by mnie do użycia auta.
Dzięki temu nie mam żadnego problemu z korkami, z parkowaniem itp. Polecam każdemu takie rozwiązanie, o ile ma taką możliwość.


Mieszkasz w centrum ,podczas święta ceramiki jeździsz rowerem po centrum.
Zapytam, po co ci ten rower ? Przecie on wtedy tylko przeszkadza ,tobie i innym !

Jeżdżę rowerem po centrum? A gdzie ja to napisałam? To już nie jest czytanie ze zrozumieniem. Tu kłania się zwykła umiejętność czytania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielony Winobluszcz niezalogowany
18 sierpnia 2018r. o 23:14
~Szarożółty Pierwiosnek napisał(a): Jeżeli chodzi o korki to część kierowców sama je stwarza swoją nie udolą jazdą... Stoi taki baran na światłach i gdy pojawi sie zielone to dopiero mysli jak sie wbija 1 i jedzie.. albo zapali sie zielone a ten jedzie 10km/h do drugich świateł bo sie boi ze jak przyspieszy to mu TDI spali troszke wiecej ropy. Kierowców którzy jeżdża ospale i zamulają maksymalnie ruch powinno sie karać srogo!!!!


zmień płytę i przestań pieprzyć .ruszam spod świateł na Kościuszki pod wiaduktem dojeżdżam do Tamka zielone dla pieszych ,czekam ąz przejdą ,przecież ich nie rozjadę .światła w b-cu są zle ZSYNCHRONIZOWANE nie tylko na tych ulicach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Łososiowa Fasola niezalogowany
19 sierpnia 2018r. o 9:47
~Orzechowa Katalpa napisał(a): To niech ludzie wsiadaja do busów które jeżdżą za darmo A samochody zostawia w garażu...
Można też iść piechotą

Od razu widać, że się dzieciak wypowiada, jak będziesz miał trochę więcej lat i spędzisz w
pracy 8h na nogach, to zobaczysz, jak będziesz miał siłę chodzić piechotą.

Przeciez pod scene i tak swoim pierdzikolkiem nie dojedziesz tylko bedziesz musial go zostawic z daleka od cetrum i popitalac z bucika

Pod scene nie ale z pracy do domu dojedzie! Ciężko Ci zrozumiec że połowa tych aut to ludzie dorośli, którzy mieli w poważaniu ceramikę, a po pracy chcieli tylko swoimi autami wrócić do domu?!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Łososiowa Fasola niezalogowany
19 sierpnia 2018r. o 9:47
~Orzechowa Katalpa napisał(a): To niech ludzie wsiadaja do busów które jeżdżą za darmo A samochody zostawia w garażu...
Można też iść piechotą

Od razu widać, że się dzieciak wypowiada, jak będziesz miał trochę więcej lat i spędzisz w
pracy 8h na nogach, to zobaczysz, jak będziesz miał siłę chodzić piechotą.

Przeciez pod scene i tak swoim pierdzikolkiem nie dojedziesz tylko bedziesz musial go zostawic z daleka od cetrum i popitalac z bucika

Pod scene nie ale z pracy do domu dojedzie! Ciężko Ci zrozumiec że połowa tych aut to ludzie dorośli, którzy mieli w poważaniu ceramikę, a po pracy chcieli tylko swoimi autami wrócić do domu?!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bakłażanowa Daglezja niezalogowany
19 sierpnia 2018r. o 10:10
~~Kasztanowatoczerwona Petunia napisał(a):
~~Rdzawy Chmiel napisał(a):
~Ciemnoturkusowy Modrzew napisał(a): Mieszkam w centrum. Od kilku lat, w czasie święta ceramiki, stawiam auto w czwartek na parkingu i do niedzieli jeżdżę tylko rowerem. Nie planuję na ten czas żadnych dalszych wyjazdów, czy większych zakupów. Nie planuję niczego, co zmusiło by mnie do użycia auta.
Dzięki temu nie mam żadnego problemu z korkami, z parkowaniem itp. Polecam każdemu takie rozwiązanie, o ile ma taką możliwość.


Mieszkasz w centrum ,podczas święta ceramiki jeździsz rowerem po centrum.
Zapytam, po co ci ten rower ? Przecie on wtedy tylko przeszkadza ,tobie i innym !

Jeżdżę rowerem po centrum? A gdzie ja to napisałam? To już nie jest czytanie ze zrozumieniem. Tu kłania się zwykła umiejętność czytania.


To ten Twój rower trzymasz w garażu poza centrum .? I od czwartku do niedzieli idziesz po niego do garażu i jeździsz nim .
Oczywistym jest że nie w centrum .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobursztynowy Miskant niezalogowany
19 sierpnia 2018r. o 16:36
zrobić remont przed samym świętem ceramiki...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobursztynowy Miskant niezalogowany
19 sierpnia 2018r. o 16:39
Ale chociaż policja już stoi przy światłach na wjezdzie, więc korki mniejsze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brunatna Gęsiówka niezalogowany
19 sierpnia 2018r. o 17:10
Zablokowane miasto a na głównej scenie tylko bębny i warczenie gitar. Do dupy to święto ceramiki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza