Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Komitety wyborcze zarejestrowane
~Żółtawordzawy Rozmaryn niezalogowany
28 sierpnia 2018r. o 15:38
Nie ma układu... Hahaha :D
Wyłącz telewizję lokalną. W tych wyborach będą spore zmiany. Poczytaj więcej niezależnych artykułów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowoczerwona Kalina niezalogowany
28 sierpnia 2018r. o 16:48
Musi nastąpić zmiana pokoleniowa.Politycy okupujący stołki od pocz.lat 90-tych muszą odejść,to już nowa epoka-nowe wyzwania.Czas na zmiany. Po pierwsze mieszkańcy!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Morelowa Dabecja niezalogowany
28 sierpnia 2018r. o 17:24
~~Szmaragdowa Kalia napisał(a):
~Rudobrunatnyrudawa Gęsiówka napisał(a): Roman bezpartyjny buhahaha :D pewnie od zawsze :D


Co za obłuda. Dla stanowiska wyprą się własnej matki - bezpartyjni. Płakać się chce jak polityka zeszła na psy.
Kiedyś lokalny polityk to był tak zwany działacz społeczny. Teraz to to polityk - biznesmen. Nie orze nie sieje a jest bogaty . Założysz firmę to ledwie masz na opłaty, zostaniesz urzędnikiem masz na willę, coroczne wczasy w Egipcie i chodzisz napuszony jak paw - tego zniszczymy, tego nie zniszczymy. Kończę bo gastryka mi siada.
Zaloz i ty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Herbaciana Liatra niezalogowany
28 sierpnia 2018r. o 17:29
A nie macie nic przeciwko temu, że na drukach list poparcia kandydatów na radnych utajnione są nazwiska kandydatów? Ja już dostałam szansę złożenia swoich danych osobowych na takiej liście ale nie skorzystam. In blanco nie podpiszę żadnej listy poparcia. Już się śmieją w internecie, że PIS pozbierał podpisy i zostało mu tylko poszukać kandydatów na radnych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płoworuda Tygrysówka niezalogowany
28 sierpnia 2018r. o 17:43
Jest tylko jeden niezależny komitet: Impuls Miasta się nazywa...
Inne są poszyte do 4 pokolenia w dół i w bok... Maskara. Głosuję na IMPULS!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kobaltowy Pigwowiec niezalogowany
28 sierpnia 2018r. o 19:19
Tylko impuls! Czas postawić na sport!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Seledynowa Kolkwicja niezalogowany
28 sierpnia 2018r. o 19:26
Tylko Impuls Miasta z Małkowskim może odsunąć Romana z jego kliką od władzy!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Purpurowy Szparag niezalogowany
28 sierpnia 2018r. o 19:41
~Kobaltowy Pigwowiec napisał(a): Tylko impuls! Czas postawić na sport!

Szkoda ,że nie jestem z Bolesławca bo oddał bym głos na owe rozdanie czyli Impuls mimo że nie jestem sympatykiem Małkowskiego ale jest tam wielu ludzi którzy chcą postawić na rozwój sportu .Roman nie ma pojęcia czym jest sport .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza