Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Organy ścigania sprawdzą działania Bezpartyjnych
~~Woskowożółty Żylistek niezalogowany
30 sierpnia 2018r. o 23:12
~~Chabrowy Maczek napisał(a): (...)Mam propozycję, weekend za pasem. Wsiądź do samochodu, na motor lub rower i zrób sobie wycieczkę: Lwówek, Lubań, Gryfów, Nowogrodziec, Zgorzelec, Pieńsk, Węgliniec, Bogatynia i Chojnów. Pospaceruj i zobacz jak wygadają tamte miasta. Usiądź później w domu i zastanów się czy chciałbyś mieszkać w tych miastach i czy Bolesławiec jest aż taki beeee.


jeżeli masz tak szerokie horyzonty to nie ma o czym gadać...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Staroróżowa Budleja niezalogowany
30 sierpnia 2018r. o 23:16
~~Chabrowy Maczek napisał(a):
~~Jasnoróżowy Przypołudnik napisał(a): Radni klubu Romana w mieście i powiecie w większości to prezesi i kierownicy spółek komunalnych oraz urzędnicy.. To oni tworzą szkodliwy dla lokalnej sołeczności układ izolujący mieszkńców od wpływu na rozwój miasta i jednocześnie tłumiący ich inicjatywy.Radni zaś zależni od swego pracodawcy (prezydenta) nie pełnią funkcji kontrolnych wobec niego,nie mogą więc w pełni reprezentować wyborców. Następuje prywatyzacja miasta.Ten proces trwa już prawie dwie dekady.Roman padł ofiarą dążenia do sprawnego zarządzania ale przez pójście na skróty na skróty a to metody z poprzedniej epoki.



Podaj proszę przykłady w jaki sposób układ izoluje mieszkańców?! Ale konkret a nie populistyczne hasła! Jak sobie to wyobrażasz? Że prezydent gra A, a kierownicy, czy prezesi spółek B? Wiesz jaki był by bałagan?! To trochę jak z piłką nożną. Albo gra się do jednej bramki, albo każdy gra do swojej. Wybacz ale nie da się inaczej tego poukładać. Małkowski nic nowego nie zaproponował, no może coś tam pokrzykiwał, że zmniejszy ilość osób zatrudnionych w spółkach miejskich, czy instytucjach, ale nie wiem czy to dobre aby kandydat mówił o likwidacji miejsc pracy... Po pierwsze proszę czytać ze zrozumieniem, a po drugie za blisko 500mln zł środków unijnych można było zrobić dużo więcej i sensowniej. Boleslawiec to "potiomkinowska wioska"

Mam propozycję, weekend za pasem. Wsiądź do samochodu, na motor lub rower i zrób sobie wycieczkę: Lwówek, Lubań, Gryfów, Nowogrodziec, Zgorzelec, Pieńsk, Węgliniec, Bogatynia i Chojnów. Pospaceruj i zobacz jak wygadają tamte miasta. Usiądź później w domu i zastanów się czy chciałbyś mieszkać w tych miastach i czy Bolesławiec jest aż taki beeee.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Chabrowy Maczek niezalogowany
30 sierpnia 2018r. o 23:21
~~Woskowożółty Żylistek napisał(a):
~~Chabrowy Maczek napisał(a): (...)Mam propozycję, weekend za pasem. Wsiądź do samochodu, na motor lub rower i zrób sobie wycieczkę: Lwówek, Lubań, Gryfów, Nowogrodziec, Zgorzelec, Pieńsk, Węgliniec, Bogatynia i Chojnów. Pospaceruj i zobacz jak wygadają tamte miasta. Usiądź później w domu i zastanów się czy chciałbyś mieszkać w tych miastach i czy Bolesławiec jest aż taki beeee.


jeżeli masz tak szerokie horyzonty to nie ma o czym gadać...



Wiem wiem najlepiej porównywać się z Warszawą lub Gdańskiem no a przynajmniej z Wrocławiem. Zejdźcie na ziemię proszę! Nie przeczytałeś mojego posta ze zrozumieniem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płoworuda Tygrysówka niezalogowany
30 sierpnia 2018r. o 23:44
Ktoś pisze że Małkowski nic nie proponuje, choć przecież jeszcze progrmu nie pokazał. A gdzie program Romana na kadencję 2018-2023? Jakoś nie widzę. A wiem że Maciej program ma. Spokojnie, klakierzy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Chabrowy Maczek niezalogowany
31 sierpnia 2018r. o 0:05
~~Płoworuda Tygrysówka napisał(a): Ktoś pisze że Małkowski nic nie proponuje, choć przecież jeszcze progrmu nie pokazał. A gdzie program Romana na kadencję 2018-2023? Jakoś nie widzę. A wiem że Maciej program ma. Spokojnie, klakierzy.


Nie obrażaj i nie wyzywaj ludzi. Przeczytaj ze zrozumieniem posty a przekonasz się, że nikt nic takiego nie napisał. Chodzi o fakt konkretnych propozycji do dnia dzisiejszego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Płoworuda Tygrysówka niezalogowany
31 sierpnia 2018r. o 0:27
Póki co to Małkowski dokładnie z faktami pokazuje jak działa układ. Nikt go nie skarży bo mówi prawdę. Teraz pewnie kolej na program. Cierpliwości ☺️
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Chabrowy Maczek niezalogowany
31 sierpnia 2018r. o 0:29
~Płoworuda Tygrysówka napisał(a): Póki co to Małkowski dokładnie z faktami pokazuje jak działa układ. Nikt go nie skarży bo mówi prawdę. Teraz pewnie kolej na program. Cierpliwości ☺️


Nic konkretnie nie mówi i to jest problem. jest cany bo mówi tak żeby mieszać ale żeby nie dostać po łapach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnoróżowa Miechunka niezalogowany
31 sierpnia 2018r. o 4:51
Piękne zdjęcie panow których trzeba wywalić z ich stołków! Oczywiście oprócz nich są jeszcze inni! Czas zmienić bo im tyłki do krzeseł przyrosly!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza