Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Małkowski prezentuje swój program
~~Jasnozielony Ognik niezalogowany
6 września 2018r. o 20:58
~~Błękitnoszary Szafirek napisał(a): wiecej mieszkan dla młodych , ceny sa za wysokie, wiecej inwestycji, żłobki Romana nie obchodzi juz co ma sie zrobic z dzieckiem jak sie pracuje.


No bo to Roman te dzici robil? Ludzi ogarnijcie sie! Troche odpowiedzialnosci!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Niebieskozielony Gajowiec niezalogowany
6 września 2018r. o 21:02
Obecne " miasto prezesów" zaspokaja chłopstwo prezentami, przed wyborami.. Ale to jest ich pracą i łaski nie robią. Czy ktoś zwrócił uwagę ze mamy Radę Miasta która nie przeprowadza żadnych audytów ? Obecny układ pozwala im na to ze mogliby wogóle nie przychodzić na obrady i tak zatwierdzą co im się podoba. Jeszcze ze 4 lata i kadencja długością podobna do Fidela Castro.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
17144
markir
6 września 2018r. o 21:03
i to jest podejście do mieszkańca i jego problemów a nie mydlenie oczu skate parkami i innymi " inwestycjami" czyszczącymi budżet miasta . Mam nadzieje ze uda sie Panu zrealizowac wiekszość programu. Udzielam Panu kredytu zaufania i życze wygranej oddając swój głos
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miedziana Irezyna niezalogowany
6 września 2018r. o 21:04
~~Pomidorowa Imperata napisał(a):
~~Płoworuda Tygrysówka napisał(a):
~Mahoniowa Słonecznica napisał(a): Panie Małkowski, szacunek dla widzów i słuchaczy wymagałby, aby Pan przed wystąpieniem zrobił siku... nie wypada tak "łazić w miejscu" - to się nazywa mowa ciała - Pan nie ma zielonego pojęcia nawet i tej stronie komunikacji!


Jeśli takie haki ma układ na nieumoczonego Małkowskiego, to panie Macieju gratuluję. Gryzą to dobrze i do przodu!!! Program rewelacja w końcu nowe otwarcie. Jestem na TAK.

Co to znaczy nieumoczonego przecież ten człowiek był zastępcą obecnego prezydenta tkwił w tym układzie a jak stal się niepotrzebny to teraz ujada.Ale uczył się od najlepszych w końcu z nimi rządził i tylko głupi wierzy ze będzie inaczej.A widzę ze pan M ma parcie na życie za państwową kasę może otworzy jakąś firmę zainwestuje swoje pieniądze i pokaże jaki jest obrotny ,nie zrobi tego bo firma w ciągu 3 miesięcy by padła ale nieswoja kasa chętnie porządzi.A wszyscy jego klakierzy myślą ze im coś skapnie jak kolega wygra wybory.Żenada.


Zobacz lepiej jak za Twoją kasę żyją prezesi, dyrektorz i inni pożal się Boże kierownicy w bolesławieckich spółkach. Duża ich część to tępi klakierzy, którym się wydaje, że są bogami. Cała ich wiedza polega na umiejętności dozowania wazeliny. I wyobraź sobie, że na ten temat wiem sporo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Żółtozielony Lilak niezalogowany
6 września 2018r. o 21:11
Mam wrażenie że od programu ważniejszy jest tutaj cel...ratusz!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomidorowa Imperata niezalogowany
6 września 2018r. o 21:16
~~Miedziana Irezyna napisał(a):
~~Pomidorowa Imperata napisał(a):
~~Płoworuda Tygrysówka napisał(a):
~Mahoniowa Słonecznica napisał(a): Panie Małkowski, szacunek dla widzów i słuchaczy wymagałby, aby Pan przed wystąpieniem zrobił siku... nie wypada tak "łazić w miejscu" - to się nazywa mowa ciała - Pan nie ma zielonego pojęcia nawet i tej stronie komunikacji!


Jeśli takie haki ma układ na nieumoczonego Małkowskiego, to panie Macieju gratuluję. Gryzą to dobrze i do przodu!!! Program rewelacja w końcu nowe otwarcie. Jestem na TAK.

Co to znaczy nieumoczonego przecież ten człowiek był zastępcą obecnego prezydenta tkwił w tym układzie a jak stal się niepotrzebny to teraz ujada.Ale uczył się od najlepszych w końcu z nimi rządził i tylko głupi wierzy ze będzie inaczej.A widzę ze pan M ma parcie na życie za państwową kasę może otworzy jakąś firmę zainwestuje swoje pieniądze i pokaże jaki jest obrotny ,nie zrobi tego bo firma w ciągu 3 miesięcy by padła ale nieswoja kasa chętnie porządzi.A wszyscy jego klakierzy myślą ze im coś skapnie jak kolega wygra wybory.Żenada.


Zobacz lepiej jak za Twoją kasę żyją prezesi, dyrektorz i inni pożal się Boże kierownicy w bolesławieckich spółkach. Duża ich część to tępi klakierzy, którym się wydaje, że są bogami. Cała ich wiedza polega na umiejętności dozowania wazeliny. I wyobraź sobie, że na ten temat wiem sporo.



Ten człowiek właśnie się wywodzi z tej kliki i wierz mi ze gdyby go nie usunęli to był by ich klakierem do dzisiaj.Tak ze pomyślcie ludzie jak by był fer to jego ugrupowanie wystawiło by kandydata który nie miał by nic wspólnego z obecna władzą a nie pchał się na sile na państwowe stanowisko.Ale masz racje stworzy klikę prezesów i dyrektorów którzy nie będą żyli za twoja kasę.Co za naiwniaki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawozielony Wilec niezalogowany
6 września 2018r. o 21:19
~Żółtozielony Lilak napisał(a): Mam wrażenie że od programu ważniejszy jest tutaj cel...ratusz!


Dobre masz wrażenie ,najpierw na celowniku rozwalić układ w ratuszu i można zacząć działać. Tak musi wyglądac jedyny dobry plan
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobiała Piwonia niezalogowany
6 września 2018r. o 21:19
~Mahoniowa Słonecznica napisał(a): Panie Małkowski, szacunek dla widzów i słuchaczy wymagałby, aby Pan przed wystąpieniem zrobił siku... nie wypada tak "łazić w miejscu" - to się nazywa mowa ciała - Pan nie ma zielonego pojęcia nawet i tej stronie komunikacji!
Prezentujący program może się poruszać 2-3 kroki w kierunku widzów"- p.Zygmunt Korzeniewski(ekspert mowy ciała)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.