Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Świder: Razem odzyskamy gminę
~Pomarańczowobrązowy Żywotnik niezalogowany
19 września 2018r. o 20:42
No przepiękne są te gminy.
Poczynając od Osiecznicy a z drugiej strony na Luban.
Ty chyba z domu nie wychodzisz i ładujesz w klawiaturę;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Przekrwiony Głóg niezalogowany
19 września 2018r. o 20:44
A co to za analfabeta z ortografii pisze te dyrdymaly?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ziemistoszara Trzmielina niezalogowany
19 września 2018r. o 20:57
~Pomarańczowobrązowy Żywotnik napisał(a): No przepiękne są te gminy.
Poczynając od Osiecznicy a z drugiej strony na Luban.
Ty chyba z domu nie wychodzisz i ładujesz w klawiaturę;)[/ Muszę Cię rozczarować .Wychodzę z domu i to każdego dnia i widzę w jakim stanie jest moje Miasto i Gmina i przykro mi że zawiedli mnie ludzie którzy mieli dbać o nasze wspónle dobro .Widzę walające się ludzkie odchody tam gdzie stał kiosk Warzywny! Widzę siedzącą starszą Panią którą pozbawiono małego ogródeczka! Widzę jak na Placu Wróblewskiego piją alkohol i służby nic z tym nie robią! Widzę ulice nieoświetlone!! Widzę rozkopane Miasto !!! I widzę że przyjezdni jak i mieszkańcy szukają S Z A L E T U i wstyd mi za tych którzy mają to gdzieś.!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonobrązowy Kuflik niezalogowany
19 września 2018r. o 21:41
~~Ziemistoszara Trzmielina napisał(a):
~Pomarańczowobrązowy Żywotnik napisał(a): No przepiękne są te gminy.
Poczynając od Osiecznicy a z drugiej strony na Luban.
Ty chyba z domu nie wychodzisz i ładujesz w klawiaturę;)[/ Muszę Cię rozczarować .Wychodzę z domu i to każdego dnia i widzę w jakim stanie jest moje Miasto i Gmina i przykro mi że zawiedli mnie ludzie którzy mieli dbać o nasze wspónle dobro .Widzę walające się ludzkie odchody tam gdzie stał kiosk Warzywny! Widzę siedzącą starszą Panią którą pozbawiono małego ogródeczka! Widzę jak na Placu Wróblewskiego piją alkohol i służby nic z tym nie robią! Widzę ulice nieoświetlone!! Widzę rozkopane Miasto !!! I widzę że przyjezdni jak i mieszkańcy szukają S Z A L E T U i wstyd mi za tych którzy mają to gdzieś.!!!!

A Relich tak się chwalił, że ..wynurzyliśmy głowę z szamba " tylko ,że smród pozostał .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmazynowa Ślazówka niezalogowany
19 września 2018r. o 21:43
~~Ziemistoszara Trzmielina napisał(a):
~Pomarańczowobrązowy Żywotnik napisał(a): No przepiękne są te gminy.
Poczynając od Osiecznicy a z drugiej strony na Luban.
Ty chyba z domu nie wychodzisz i ładujesz w klawiaturę;)[/ Muszę Cię rozczarować .Wychodzę z domu i to każdego dnia i widzę w jakim stanie jest moje Miasto i Gmina i przykro mi że zawiedli mnie ludzie którzy mieli dbać o nasze wspónle dobro .Widzę walające się ludzkie odchody tam gdzie stał kiosk Warzywny! Widzę siedzącą starszą Panią którą pozbawiono małego ogródeczka! Widzę jak na Placu Wróblewskiego piją alkohol i służby nic z tym nie robią! Widzę ulice nieoświetlone!! Widzę rozkopane Miasto !!! I widzę że przyjezdni jak i mieszkańcy szukają S Z A L E T U i wstyd mi za tych którzy mają to gdzieś.!!!!


Tu cię mam, jak widzisz "nieoświetlone ulice" jak jest ciemno :) Brakuje mi w tym programie słów " i have a dream :)

Co do szaletu to macie jakieś problemy urologiczne? Przecież z każdego miejsca w n-c można do domu dojść w 5 min, są pilniejsze wydatki, utrzymanie dwóch toalet to koszt ponad 100tys/ rok https://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Ile-miasta-wydaja-na-utrzymanie-szaletow-n94328.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonobrązowy Kuflik niezalogowany
19 września 2018r. o 21:49
~~Karmazynowa Ślazówka napisał(a):
~~Ziemistoszara Trzmielina napisał(a):
~Pomarańczowobrązowy Żywotnik napisał(a): No przepiękne są te gminy.
Poczynając od Osiecznicy a z drugiej strony na Luban.
Ty chyba z domu nie wychodzisz i ładujesz w klawiaturę;)[/ Muszę Cię rozczarować .Wychodzę z domu i to każdego dnia i widzę w jakim stanie jest moje Miasto i Gmina i przykro mi że zawiedli mnie ludzie którzy mieli dbać o nasze wspónle dobro .Widzę walające się ludzkie odchody tam gdzie stał kiosk Warzywny! Widzę siedzącą starszą Panią którą pozbawiono małego ogródeczka! Widzę jak na Placu Wróblewskiego piją alkohol i służby nic z tym nie robią! Widzę ulice nieoświetlone!! Widzę rozkopane Miasto !!! I widzę że przyjezdni jak i mieszkańcy szukają S Z A L E T U i wstyd mi za tych którzy mają to gdzieś.!!!!

Za pięć minut to można narobić pełne gacie ,co do wydatków to zapraszajcie więcej takich celebrytów co przytulają po 30 tys za śpiewanie z plejbeku za dwie godziny .

Tu cię mam, jak widzisz "nieoświetlone ulice" jak jest ciemno :) Brakuje mi w tym programie słów " i have a dream :)

Co do szaletu to macie jakieś problemy urologiczne? Przecież z każdego miejsca w n-c można do domu dojść w 5 min, są pilniejsze wydatki, utrzymanie dwóch toalet to koszt ponad 100tys/ rok https://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Ile-miasta-wydaja-na-utrzymanie-szaletow-n94328.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rudobrunatnyrudawy Zawciąg niezalogowany
19 września 2018r. o 21:54
Coś kandydatka zamilkła, radny już dietę zwrócił?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonobrązowy Kuflik niezalogowany
19 września 2018r. o 22:03
~Rudobrunatnyrudawy Zawciąg napisał(a): Coś kandydatka zamilkła, radny już dietę zwrócił?

Twoja stara też mi 5 dych nie zwróciła ,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza