Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Świder: Razem odzyskamy gminę
~Jasnoczerwony Orlik niezalogowany
11 września 2018r. o 21:20
Ludzie mogą wybrać kogo chcą, ja swojego majątku firmy nie powierzyłbym pani i nie mam nic do niej....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtobrązowy Kokornak niezalogowany
11 września 2018r. o 21:25
~Jasnoczerwony Orlik napisał(a): Ludzie mogą wybrać kogo chcą, ja swojego majątku firmy nie powierzyłbym pani i nie mam nic do niej....

A co takiego zrobił Relich dla przedsiębiorców przez te 12 lat, właśnie przedsiębiorcy mają go powyżej uszu mój znajomy rocznie płaci po 30 tys podatku od nieruchomości a nigdy nie usłyszał od burmistrza słowa dziękuję za wspieranie i rozwój gminy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnoczerwony Orlik niezalogowany
11 września 2018r. o 21:34
Na pewno potrafi liczyć i dopinać budżety. Jest pracodawcą a nie pracobiorcą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Miodowa Jodła niezalogowany
11 września 2018r. o 21:37
Dobre 30 tysięcy złoty.
To Urząd Skarbowy tez ma dziękować Panu.
Kurczę to niech PiS tez podziękuje.
Pani Joanno prosze dziękować za 30 tys. zł.
Chłopie nie pisz bzdur jak nie masz pojęcia o prowadzeniu firmy!
Cholera mnie bierze jak widzę takie bezmyślne wpisy!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnoniebieski Moszenki niezalogowany
11 września 2018r. o 21:41
Szczerze, to do dzisiaj miałem nadzieję,że pani wygra, ale ten wywiad to strzał w kolano, moja nadzieja umarła, moj głos pani ma, ale boję sie o resztę :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtobrązowy Kokornak niezalogowany
11 września 2018r. o 21:53
~Miodowa Jodła napisał(a): Dobre 30 tysięcy złoty.
To Urząd Skarbowy tez ma dziękować Panu.
Kurczę to niech PiS tez podziękuje.
Pani Joanno prosze dziękować za 30 tys. zł.
Chłopie nie pisz bzdur jak nie masz pojęcia o prowadzeniu firmy!
Cholera mnie bierze jak widzę takie bezmyślne wpisy!!!

To Ćwoku ile ty płacisz do gminy myślę ,że 0 zł bo ty nawet nie zaroisz30 tys przez dwa lata.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnoczerwony Orlik niezalogowany
11 września 2018r. o 21:56
Pani kandydatka toleruje ubliżanie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bladolawendowa Surfinia niezalogowany
11 września 2018r. o 22:03
Powiem szczerze lepiej mniej mówić i robić dużo dla społeczności jak Relich dużo obiecuje i nowi a mało robi lansuje się za nasze podatki i myśli że jest najmądrzejszy właśnie przyszedł ten czas jak ludzie zadecydują o Pana przyszłość
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza