Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolecnauci piszą
~Szarobiały Len niezalogowany
1 października 2018r. o 15:43
Amen.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Butelkowa Budleja niezalogowany
1 października 2018r. o 16:43
Skarżyły się wtedy, że nie mogą zjeść śniadania na zapleczu, czy jak?
Jeżeli mają pilnować klientów, to widocznie szef miał złe doświadczenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognistorudy Pomidor niezalogowany
1 października 2018r. o 16:47
~Butelkowa Budleja napisał(a): Skarżyły się wtedy, że nie mogą zjeść śniadania na zapleczu, czy jak?
Jeżeli mają pilnować klientów, to widocznie szef miał złe doświadczenia.


czytanie ze zrozumieniem sie klania....nie chodzilo wcale o jedzenie....poziom inteligencji szefa tego sklepu...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnożółta Skimia niezalogowany
1 października 2018r. o 22:17
Kurcze ale jazda. ale tak niestety jest. niby cieszymy się, że jest praca......ale jakim kosztem. szmacenia kogoś. dobrze, że ludzie nie są obojętni. pewnie ktoś inny zwyczajnie nie wtrącałby się i odpuścił. albo wręcz byłby zadowolony, że ktoś został pojechany. brawo dla Pani. trzeba reagować na bydło. w innym wypadku pozwolimy by znieczulica się szerzyła. ja już też nie pójdę do tego miejsca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Szupin niezalogowany
2 października 2018r. o 13:10
A ja myślę, że gościu już zawczasu działał bo czuł ten typ wiecznie niezadowolonej klienteli.
Szanowna Pani walczy o polskość w dość specyficzny sposób.
Dziecko już nastolatka i Pani brakuje tematów do wojenek emocjonalnych?
Proponuję zająć się kuchnią a sprawy pracownicze zostawić pracownikom.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Poziomkowa Cynia niezalogowany
2 października 2018r. o 14:20
~~Brunatnoszary Szupin napisał(a): A ja myślę, że gościu już zawczasu działał bo czuł ten typ wiecznie niezadowolonej klienteli.
Szanowna Pani walczy o polskość w dość specyficzny sposób.
Dziecko już nastolatka i Pani brakuje tematów do wojenek emocjonalnych?
Proponuję zająć się kuchnią a sprawy pracownicze zostawić pracownikom.


Pani droga Pani należy do kobiet, które szczekają tylko przed monitorem. uważam, że szacunek należy się każdemu. klientka bardzo dobrze zareagowała. przecież właściciel mógł zwrócic uwagę obsłudze na zapleczu.
a Pani to nigdy się nie zastawia na zakupem? to gratuluję. ja również zastanawiam się przed zakupem i długo szperam po sklepowych półkach.
Nie rozumiem takich komentarzy. Brunatnoszary Szupin.........mam nieodparte wrażenie jest jestes znieczulona. razi cię to, że ktoś staje w obroni "słabszych" bo sama byś tego nie zrobiła. klienta potrafi przynajmniej głośno wyrazić swoją opinie i nie po to bo jej się nudzi tylko po to bo ma mózg, ma wartości moralne i widziała, że coś w tej sytuacji jest nie tak. a ty " szaraczku" jestes typową owcą. Bez własnego zdania ale szczeka gdy ktoś szczeknie. życzę Ci podobnej sytuacji ale żebyś znalazła się po stronie kasjerki. życzę ci by ktoś narobił ci wstydu przy ludziach i by nikt nie stanął w twojej obronie. bo niestety tak wygląda 85 % społeczeństwa. hejt się szerzy w domach a w realnym życiu trzeba wiele razy dostać nożem w plecy by w koncu znalazł się ktoś, kto ci powie byś wykonała unik. ty "szaraczku" należysz do tych co wbijają nóż w plecy. znieczulica. brak zrozumienia. brak empatii.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognistorudy Pomidor niezalogowany
2 października 2018r. o 15:05
i zapewne wyborca pisu.....w 3 lata tak dojechali ten naros, ze nawet orka nie pomoze...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoniebieski Cyprysik niezalogowany
2 października 2018r. o 15:33
Pani przeprasza Panią ,która dzięki niej musiała siedzieć w sklepie w niedzielę bo zachciało jej się pochodzić po sklepach w dzień wolny od pracy.
Pani narzeka że ktoś kogoś wykorzystuje ale przyłożyła do tego rękę. Jeszcze mówi że u nas inna kultura jak w Azji a według mnie jest taka sama albo i gorsza, bo tam dzięki takim praktykom rośnie w siłę a nasze podwyższa normy i podatki aby zagraniczny kapitał nie uciekł.
Poza tym gdyby Chińczycy nie byli gnębieni u siebie to pani nie byłoby stać na zagraniczne produkty ponieważ cywilizowane kraje dobrze płacą pracownikowi który te przedmioty wykonuje.
Widać to najlepiej na polskich drogach, Polaków stać tylko na używane trupy po Niemcach bo z racji kosztów robocizny nie stać nas na samochody nowe.
Podsumowując - najbardziej zje*aną kulturę ma Polak we własnym kraju bo sam przykłada rękę do gnębienia współobywatela od zakupów w niedziele po branie kredytów lichwiarskich i dawaniu się wykorzystywać w pracy przez kapitał zagraniczny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.