Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Janiec: Komunikacja powinna być bezpłatna
~~Oliwkowy Rozchodnik niezalogowany
3 października 2018r. o 22:38
Super! Ma Pan mój głos. Widać, że Pan myśli i ma poukładane w głowie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rdzawoczerwony Kleome niezalogowany
3 października 2018r. o 22:55
A ta bezpłatna komunikacja to w całej gminie czy tylko tam gdzie wcześniej jeździł MZK?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Miodowa Kostrzewa niezalogowany
3 października 2018r. o 23:08
Myślę,że chodziło o całą gminę.jest to realne.przecież dopłacano do biletów szkolnych.świat się rozwija,idźmy do przodu.to tak jak kiedyś był jeden telefon u sołtysa,teraz mamy wszyscy i nie są to stacjonarne.20 lat temu ,czyli nie tak dawno,komputer to było coś,dzisiaj to norma , jest w każdym domu.a samochód ?to był majątek, dzisiaj w każdym domu i to nie jeden
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowy Rozchodnik niezalogowany
3 października 2018r. o 23:30
Popieram Pana :) ma Pan mój glos
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowy Gajowiec niezalogowany
4 października 2018r. o 0:15
Wreszcie jakaś porządna zmiana - Ja jestem za , a hejterzy już się pastwią nad porządnymi ludźmi. Młody - to bardzo dobrze. Ale widocznie niektórzy już przyrośli do stołków i są zdziwieni że mogą z nich pospadać :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Srebrnobiały Dereń niezalogowany
4 października 2018r. o 4:34
Slaby kandydat dobrze po polsku nie umie mowic
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brunatnopopielata Tawuła niezalogowany
4 października 2018r. o 6:22
Oglądałem w tv materiał o Zgorzelec. Tam zrobili jedna komunikację dla miasta i wsi bezpłatną dla uczniów. Można jak dwóch się dogada
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burawa Skimia niezalogowany
4 października 2018r. o 6:54
Ja chyba też na pana zagłosuję, czas na zmianę warty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego